https://www.innews.az/uploads/news/2024-09/_innews_23a0ad1cbe7c6d86437d8ab81_o.jpg
Bu il 10-11 oktyabr tarixlərində “PAŞA Holding”in təşkilatçılığı ilə Bakıda baş tutacaq “InMerge İnnovasiya Sammiti”ndə müasir texnologiya və biznesin gələcəyini formalaşdıran müxtəlif transformativ sahələr diqqət mərkəzində olacaq.
Belə ki, müzakirə olunacaq mövzular sırasında “Fintech”, “Telekommunikasiya”, “E-ticarət”, “Süni intellekt”, “Marketinq”, “Insurtech” kimi önəmli və hazırda trend hesab edilən mövzular olacaq. Bundan əlavə, “yeni iqtisadiyyat” vertikalında qabaqcıl texnologiyaların istehsal innovasiyasını necə idarə etdiyi kimi mövzular müzakirə ediləcək.
Sammit zamanı həyata keçiriləcək startaplar müsabiqəsi 25 min dollar mükafat fonduna malik olacaq. Bununla yanaşı, startap sahibləri həm investorlar tərəfindən investisiya, həm də “PAŞA Holding” tərəfindən əlavə 200 min dollaradək yatırım əldə edə biləcəklər.
Xatırladaq ki, tədbirdə “YouTube”un həmtəsisçisi Steve Chen, “Amazon”un baş texnologiya direktoru Werner Vogels və Harvard Biznes Məktəbinin professoru Linda Hill kimi tanınmış spikerlər çıxış edəcək.

Остался всего 1 месяц до Инновационного саммита INMerge! Остался всего 1 месяц до Инновационного саммита INMerge!
10-11 октября этого года в Баку состоится Инновационный саммит INMerge, организованный PAŞA Holding, который будет посвящен различным трансформационным секторам, формирующим будущее современных технологий и бизнеса.
Так, ключевые темы для обсуждения включают такие актуальные направления, как Fintech, Insurtech, телекоммуникации, электронная коммерция, искусственный интеллект, маркетинг, а также другие сектора. Кроме этого, в рамках вертикали «новая экономика» будут обсуждаться разные актуальные темы в сфере экономики, такие как влияние передовых технологий на стимуляцию инноваций в сфере производства.
Также на саммите пройдет конкурс стартапов с призовым фондом в размере 25 тысяч долларов. Кроме этого, основатели стартапов смогут получить инвестиции от инвесторов, а также до 200 тысяч долларов дополнительного финансирования от PAŞA Holding.
Знаменитые спикеры, такие как Стив Чен – сооснователь YouTube, Вернер Вогельс – технический директор Amazon, и профессор Гарвардской бизнес-школы Линда Хилл, выступят на этом мероприятии.