https://www.innews.az/uploads/news/2022-12/_innews_cdd7e52173292f636b7727f85_o.jpg
Əməkdaşlar arasında sağlam həyat tərzinin təbliği üçün “Push30” şirkətinin dəstəyi ilə Yelo Bank-da “Healthy Talks” tədbiri həyata keçirildi. Tədbirdə dünya və Avropa çempionları, həmçinin, beynəlxalq dərəcəli məşqçilər spiker kimi çıxış etdilər. Tamaşaçı qismində Bankın əməkdaşları ilə yanaşı tanınmış idmançılar və məşqçilər də iştirak edirdilər.
Tədbirin spikerləri arasında MMA idman növü üzrə Dünya, Avropa və Avrasiya çempionu Tofiq Musayev, Pauerliftinq üzrə Dünya və Avropa rekordçusu Rövşən Xəlilov, Dünya və Avropa kubokunun sahibi Ramil Əhmədov, Karate üzrə Dünya və Avropa çempionatının mükafatçısı Şahin Atamov və idman təlimçiləri yer alırdı. İki paneldən ibarət tədbir “Push30” nümayəndələrinin çıxışı ilə başladı. Daha sonra spikerlərin maraqlı təqdimatlarının ardınca sual-cavab sessiyası və hədiyyəli müsabiqələr təşkil edildi. Panellər arası fasilədə müxtəlif şirkətlərin iştirakı ilə sağlam qida yarmarkası keçirildi.
Qeyd edək ki, Yelo Bank “Push30” şirkətinin korporativ üzvüdür. Əməkdaşlar bu platformaya daxil olan fitnes və sağlamlıq mərkəzlərində bir çox imtiyazlardan faydalana bilirlər.

https://innews.az/uploads/news/2022-12/_innews_cdd7e52173292f636b7727f85_o.jpg
С целью поощрения здорового образа жизни среди сотрудников, в Yelo Bank было проведено мероприятие «HealthyTalks», организованное при поддержке компании «Push30» На мероприятии выступали чемпионы мира и Европы, а также международные тренеры. Помимо сотрудников банка, в качестве зрителей также участвовали известные спортсмены и тренеры.
Спикерами на мероприятие были приглашены чемпион мира, Европы и Евразии по ММА Тофик Мусаев, рекордсмен мира и Европы по пауэрлифтингу Ровшан Халилов, обладатель Кубка мира и Европы Рамиль Ахмедов, победитель чемпионат мира и Европы по карате Шахин Атамов, а также спортивные тренеры. Мероприятие, состоящее из двух частей, началось с выступления представителей «Push30» и продолжилась выступлением спикеров. Затем последовала сессия вопросов и ответов и розыгрыш призов. В перерыве между частями прошла ярмарка здорового питания с участием различных компаний.
Следует отметить, что Yelo Bank является корпоративным членом компании «Push30». Сотрудники могут воспользоваться многими привилегиями в фитнес- и оздоровительных центрах, включенных в эту платформу.