https://www.innews.az/uploads/news/2026-07/_innews_ec2f962b0c3391a8a50a41f22_o.jpg
Hər ay fərqli banklara yüksək faizlərlə kredit ödəmək büdcənə yük olur? Yelo Bank maliyyə öhdəliklərini daha yüngül şərtlərlə idarə etmək istəyənlər üçün əla fürsət təqdim edir. Yeni kampaniya çərçivəsində, digər banklardakı kreditlərini Yelo-ya gətirərək mövcud faiz dərəcəsinə 2%-dək endirim qazana bilərsən!
Üstəlik, kredit üçün müştərilərdən komissiya tələb olunmur və illik faiz dərəcəsi minimum 8.9%-dən başlayır. Kampaniya çərçivəsində digər kreditlərini tam bağlamaq və ya ehtiyac olduqda əlavə nağd vəsait əldə etmək üçün maksimal limit 50 000 AZN-dək təşkil edir.
Həm faizlərin azalsın, həm də aylıq ödənişlərinin tam nəzarətində olması üçün bu təklifdən faydalanmağa tələs. Kampaniya iyul ayının sonunadək keçərlidir! Kredit müraciəti üçün istənilən bank filiallarına yaxınlaşa və ya Yelo Bank-ın veb səhifəsi vasitəsilə tam onlayn kredit əldə edə bilərsən. Onlayn kredit müraciəti: https://ylb.az/4f57ltz.

https://innews.az/uploads/news/2026-07/_innews_ec2f962b0c3391a8a50a41f22_o.jpg
Is paying off credits to different banks every month with high interest rates weighing down your budget? Yelo Bank offers an excellent opportunity for those who want to manage their financial obligations under lighter terms. Within the scope of the new campaign, by transferring your credits from other banks to Yelo, you can get up to a 2% discount on your current interest rate!
What's more, there is 0% commission required for the credit, and the annual interest rate starts from a minimum of 8.9%. The maximum limit to fully close your other credits or to receive additional cash if needed is up to 50,000 AZN.
Hurry up to take advantage of this offer to lower your interest rates and keep your monthly payments under full control. The campaign is valid until the end of July! To apply for a credit, you can visit any bank branch or get a fully online credit via Yelo Bank's website. Online application: https://ylb.az/4f57ltz.