BDU-nun Hüquq Klinikası pulsuz hüquqi yardım üzrə növbəti “Açıq qapı” günü keçirib
BDU-nun Hüquq Klinikası pulsuz hüquqi yardım üzrə növbəti “Açıq qapı” günü keçirib BDU-nun Hüquq Klinikası pulsuz hüquqi yardım üzrə növbəti “Açıq qapı” günü keçirib
Bakı Dövlət Universitetinin (BDU) Hüquq Klinikası tərəfindən növbəti “Açıq qapı” günü keçirilib.
Tədbir çərçivəsində vətəndaşlara mülki, əmək, cinayət, inzibati və digər hüquq sahələri üzrə ödənişsiz hüquqi yardım göstərilib, qüvvədə olan qanunvericiliyin tələblərinə uyğun hüquqi izah və tövsiyələr verilib.
Hüquqi yardımlar BDU-nun Hüquq fakültəsinin müəllimləri, eləcə də Vəkillər Kollegiyasının Kibercinayətkarlıq və Kibertəhlükəsizlik Komitəsinin üzvləri tərəfindən təqdim olunub.

https://www.innews.az/uploads/news/2026-07/_innews_4ae2a0bc363267b6c29b94210_o.jpg
Юридическая клиника Бакинского государственного университета (БГУ) провела очередной день «Открытых дверей» для бесплатной юридической помощи.
В рамках мероприятия гражданам была предоставлена бесплатная юридическая помощь по гражданскому, трудовому, уголовному, административному и другим областям права, а также юридические разъяснения и рекомендации в соответствии с требованиями действующего законодательства.
Юридическую помощь оказывали преподаватели юридического факультета БГУ, а также члены Комитета по киберпреступности и кибербезопасности Коллегии адвокатов.