https://www.innews.az/uploads/news/2026-06/_innews_208b6b8e6eafa59b5a248c676_o.jpg
Həyatda hər bir ilk xüsusi və yaddaqalandır. Planlarınızı reallaşdırmaq, xəyallarınızdakı alış-verişi etmək və ya təcili ehtiyaclarınızı qarşılamaq üçün Yelo Bank ilk addımınızda yanınızdadır. Bank, ilk dəfə kredit müraciəti edən şəxslər üçün üstünlüklərlə dolu yeni kampaniyasını elan edir.
Kampaniya çərçivəsində Yelo Bank-da aktiv və ya bağlanmış nağd krediti olmayan hər bir müştəri 50 000 AZN-dək məbləği 0% komissiya ilə əldə edə bilər. Üstəlik, ilk müraciətin rəsmiləşdirilməsi zamanı müştərilərə mövcud kredit tarifinə əlavə 1% endirim də hədiyyə olunur.
Kredit təcili lazımdırsa, növbələrdə vaxt itirmədən Yelo App vasitəsilə tamamilə onlayn kredit əldə etmək mümkündür. İlk kreditinizi Yelo Bank-ın eksklüziv şərtləri ilə əldə etmək və kampaniyadan yararlanmaq üçün: https://ylb.az/4e1ilrl.
Bankdan tez kredit əldə etmək istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://www.innews.az/uploads/news/2026-06/_innews_208b6b8e6eafa59b5a248c676_o.jpg
Every first experience in life is special and memorable. Yelo Bank is by your side at your very first step to turn your plans into reality, make your dream purchases, or cover urgent needs. The Bank is proud to announce its new campaign packed with exclusive benefits for first-time loan applicants.
Under this campaign, any client who does not have an active or previously closed cash loan at Yelo Bank can secure an amount of up to 50,000 AZN with 0% commission. On top of that, during the initial application setup, clients will receive an additional 1% discount on the current loan interest rate.
If you need a loan urgently, you can get it entirely online via the Yelo App without wasting time in branch queues. To secure your first loan under Yelo Bank’s exclusive terms and benefit from the campaign, visit: https://ylb.az/4e1ilrl.