https://www.innews.az/uploads/news/2026-05/_innews_305f1ecbc1751b656fc13a27b_o.jpg
Yelo Bank ölkədə sahibkarlığın inkişafına dəstək məqsədilə yeni və iddialı bir kampaniyaya start verir. "Biznesinə xoş gələcək" adlı kampaniya çərçivəsində, ilk dəfə onlayn biznes hesabı açan fərdi sahibkarlar və hüquqi şəxslər geniş imtiyazlar paketi əldə edəcəklər.
12 may – 30 iyun tarixləri arasında keçərli olan kampaniyaya qoşulan müştərilər, hesab açdıqları gündən etibarən 3 ay müddətində aşağıdakı bank əməliyyatlarını tamamilə pulsuz (0% komissiya ilə) həyata keçirə bilərlər:
Üstəlik, kampaniyadan yararlanan bütün sahibkarlara 1 illik biznes kartı hədiyyə olunur.
Yelo Bank-ın rəqəmsal həlləri bununla bitmir. Biznes müştəriləri həmçinin onlayn hesab açılması, əməkhaqqı kartlarının sifarişi və smartfonu POS-terminala çevirən Mobil POS xidmətinə qoşulma kimi imkanlardan da ödənişsiz faydalana bilərlər.
Yelo Bank-ın məqsədi sahibkarlara yalnız ilk addımlarında deyil, bizneslərinin hər bir inkişaf mərhələsində etibarlı və innovativ tərəfdaş olmaqdır. Bu kampaniya gələcəkdə Bank ilə daha böyük və davamlı əməkdaşlığın ilk parlaq səhifəsidir.
Kampaniyaya qoşulmaq istəyən fərdi sahibkarlar Yelo Business App, hüquqi şəxslər isə Yelo İnternet Bankçılıq platforması üzərindən ilk onlayn biznes hesablarını açaraq bu fürsətə sahib ola bilərlər.
Qeyd: Komissiyasız əməliyyat üstünlüyü kampaniya çərçivəsində cəmi 100 000 AZN-dək dövriyyə məbləği üçün keçərlidir. Yelo Bank real sektorun ehtiyaclarını dərindən analiz edərək, sahibkarların gündəlik fəaliyyətini asanlaşdıran və xərclərinə qənaət edən innovativ layihələrini davam etdirəcək.
Daha ətraflı məlumat: Yelo İnternet Bankçılıq - https://ylb.az/ibank; Yelo Business App - https://ylb.az/businessapp.
Sərfəli şərtlərlə aqro kredit əldə etmək istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

New Campaign from Yelo Bank: "Welcome to Your Business"!
New Campaign from Yelo Bank: "Welcome to Your Business"! New Campaign from Yelo Bank: "Welcome to Your Business"!
Yelo Bank is launching a new and ambitious campaign to support the development of entrepreneurship in the country. Within the framework of the "Welcome to Your Business" campaign, individual entrepreneurs and legal entities opening an online business account for the first time will receive a wide package of privileges.
Customers who join the campaign between May 12 and June 30 can perform the following banking operations completely free of charge (with 0% commission) for 3 months from the date of account opening:
• Domestic transfers in national currency (both regular and urgent);
• Cash withdrawal from the account;
• Transfers under the "Salary Project".
Moreover, all entrepreneurs benefiting from the campaign will receive a 1-year business card as a gift.
Yelo Bank's digital solutions do not end there. Corporate clients can also benefit from free opportunities such as opening an online account, ordering salary cards, and connecting to the Mobile POS service, which turns a smartphone into a POS terminal.
Yelo Bank's goal is to be a reliable and innovative partner for entrepreneurs not only in their first steps but at every stage of their business development. This campaign is the first bright page of a larger and more sustainable future cooperation with the Bank.
Individual entrepreneurs wishing to join the campaign can seize this opportunity by opening their first online business account through the Yelo Business App, and legal entities can do so via the Yelo Internet Banking platform.
Note: The commission-free transaction advantage is valid for a total turnover amount of up to 100,000 AZN within the campaign. Yelo Bank will continue its innovative projects that simplify the daily activities of entrepreneurs and save costs by deeply analyzing the needs of the real sector.