https://www.innews.az/uploads/news/2026-03/_innews_61f59ffdf70086954bc47777f_o.jpg
Bu il Novruzun gəlişi və müqəddəs Ramazan bayramları eyni günə təsadüf edir. Paylaşmaq bu bayramların ən gözəl və unudulmaz ənənəsidir. Belə günlərdə bir-birimizə dayaq olmaq, xoş anlarımızı bölüşmək isə daha böyük məna kəsb edir.
Yelo Bank özəl günlərdə ailələrin yanında olmaq və onlara dəstəyini hiss etdirmək üçün illərdir davam edən ənənəsinə sadiq qalıb. Azərbaycan Qızıl Aypara Cəmiyyəti ilə birlikdə Sumqayıtda reallaşdırılan növbəti təşəbbüs çərçivəsində şəhid ailələri, qazilər və sosial qayğıya ehtiyacı olan şəxslərlə görüş keçirilib, onlara bayram sovqatları təqdim edilib.
Layihənin əsas məqsədi bayram bərəkətini hər evə, xüsusən də qayğıya ehtiyacı olan ailələrə çatdırmaq, onlarla bir arada olduğumuzu hiss etdirməkdir. Bank, cəmiyyətin rifahına yönəlmiş sosial məsuliyyət təşəbbüslərini gələcəkdə də davam etdirməyi hədəfləyir.
Yelo Bank hər kəsə ruzi-bərəkətli və hüzur dolu bayramlar arzu edir!
Bank xidmətləri, o cümlədən kredit kalkulyatoru haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram, Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2026-03/_innews_61f59ffdf70086954bc47777f_o.jpg
This year, the arrival of Novruz coincides with the holy month of Ramadan. Sharing is the most beautiful and unforgettable tradition of these holidays. During such times, supporting one another and sharing joyful moments carry even greater significance.
Yelo Bank remains committed to its long-standing tradition of standing by families and making them feel supported during special occasions. As part of the latest initiative implemented in Sumgait in cooperation with the Azerbaijan Red Crescent Society, a meeting was held with the families of martyrs, war veterans, and individuals in need of social care, where holiday gifts were presented to them.
The primary goal of the project is to bring the blessings of the holiday to every home, especially to families in need of care, and to let them know that they are not alone. The Bank aims to continue its social responsibility initiatives focused on community well-being in the future.