https://www.innews.az/uploads/news/2026-03/_innews_decd90713d7d7ba4d118d1e2b_o.jpg
İnnovasiya lideri Bakcell xanım jurnalistləri 8 Mart Beynəlxalq Qadınlar Günü münasibətilə təbrik edib. Şirkət 30-dan çox media nümayəndəsini bir araya toplayaraq, səmimi və qeyri-rəsmi görüş təşkil edib.
Görüşdə Bakcell-in İctimaiyyətlə əlaqələr və korporativ kommunikasiyalar üzrə direktoru Aysel Süleymanova media sahəsində peşəkarlığı, obyektivliyi və şəffaf informasiyanın ictimaiyyətə çatdırılmasında mühüm rol oynayan bütün xanımları təbrik edərək bildirib: “Media sahəsində çalışan xanımların hər biri özünəməxsus baxışa, üsluba və səsə malikdir. Bu fərqlilik müasir medianı daha zəngin və rəngarəng edir. Bugünkü görüşümüzün ideyasını da məhz bu fərdilikdən ilhamlanaraq qurduq. Hər bir jurnalistin cəmiyyətdə özünəməxsus izi və təsiri olduğuna inanırıq”.
Tədbir çərçivəsində xanım jurnalistlər üçün parfümeriya üzrə master-klass təşkil olunub. İştirakçılar ətir harmoniyası, fərdi qoxu kompozisiyasının yaradılması və parfümün hazırlanma mərhələləri ilə tanış olub, öz zövqlərinə uyğun unikal ətirlər hazırlayıblar.
Qeyd edək ki, Bakcell yarandığı gündən media nümayəndələri ilə sıx əməkdaşlıq edərək, onların fəaliyyətini dəstəkləməyə və jurnalistlərin peşəkar inkişafına töhfə verməyə davam edir.

https://innews.az/uploads/news/2026-03/_innews_decd90713d7d7ba4d118d1e2b_o.jpg
Лидер инноваций Bakcell поздравил женщин-журналистов с Международным женским днём – 8 Марта. Компания собрала более 30 представительниц медиа для тёплой и неформальной встречи.
В ходе мероприятия директор по связям с общественностью и корпоративным коммуникациям Bakcell Айсель Сулейманова поздравила всех женщин, работающих в сфере медиа и играющих важную роль в обеспечении общества профессиональной, объективной и прозрачной информацией. Она отметила:
«Каждая женщина, работающая в медиа, обладает собственным уникальным взглядом, стилем и голосом. Именно это разнообразие делает современную журналистику более богатой и многогранной. Идея сегодняшней встречи была вдохновлена этой индивидуальностью. Мы убеждены, что каждый журналист оставляет свой особый след и оказывает значимое влияние на общество».
В рамках мероприятия для участниц был организован мастер-класс по парфюмерии. Журналистки познакомились с гармонией ароматов, принципами создания индивидуальной композиции и этапами производства парфюма, а также создали собственные уникальные ароматы в соответствии со своими предпочтениями.
Отметим, что с момента своего основания Bakcell поддерживает тесное сотрудничество с представителями медиа, продолжая оказывать поддержку их деятельности и вносить вклад в профессиональное развитие журналистов.