Birbank və Visa-dan yeni kampaniya: “Disneyland® Paris”ə səyahət şansı
Birbank və Visa-dan yeni kampaniya: “Disneyland® Paris”ə səyahət şansı Birbank və Visa-dan yeni kampaniya: “Disneyland® Paris”ə səyahət şansı
Ölkənin ilk rəqəmsal bankı Birbank, Visa şirkətinin dəstəyi ilə müştərilərinə unikal təcrübə yaşadacaq yeni kampaniyaya start verir. “Disneyland® Paris-də Sehirli Dünyaya Visa dəstəyi ilə səyahət” adlı kampaniya çərçivəsində Birbank Visa taksit və debet kart sahibləri unudulmaz səyahət və pul mükafatları qazanmaq şansı əldə edirlər.
Bunun üçün sadəcə xarici onlayn platformalarda və xarici ölkələrdə POS-terminallarda Birbank Visa kartları ilə ödəniş etmək yetərlidir. Kampaniya 30 noyabr 2025-ci il tarixinədək davam edəcək və dəyərləndirmə hər 2 kateqoriya üzrə aparılacaq. Bu müddətədək ən çox dövriyyə edən ümumilikdə 1000 nəfər Birbank müştərisi qalib olacaq. Onlardan hər kateqoriyadan bir nəfər olmaqla ilk iki nəfər nağıllar aləminə, yəni “Disneyland® Paris”ə unudulmaz səyahət paketi əldə edəcək. Digər qalibləri isə dəyərli pul mükafatları gözləyir:
3-cü yer – 1000 AZN
4-5-ci yerlər – 500 AZN
6-10-cu yerlər – 300 AZN
11-20-ci yerlər – 200 AZN
21-50-ci yerlər – 100 AZN
51-200-cü yerlər – 50 AZN
Əlavə olaraq, yalnız onlayn ödənişlər istiqamətində 201-dən 800-dək yerləri tutan iştirakçıların hər birinə 20 AZN təqdim ediləcək.
Birbank-ın Marketinq Ekspert Mərkəzinin lideri Kamran Babaşov bildirib: “Biz müştərilərimizə rahat bankçılıq xidmətlərimizlə bərabər, həm də unudulmaz təcrübələr yaşatmağı hədəfləyirik. Rəqəmsal dövrdə sərhədlər aradan qalxır və biz bu təcrübəni ölkə xaricinə də daşıyaraq müştərilərimizin səyahətlərini maraqlı imkanlarla zənginləşdiririk. İstəyirik ki, müştərilərimiz Birbank kartının sadəcə bir ödəniş vasitəsi deyil, həm də onları “Disneyland® Paris” kimi arzulanan məkanlara apara biləcək bir açar olduğunu bilsinlər”.

Новая кампания от Birbank и Visa: шанс отправиться в Disneyland® Paris
Первый цифровой банк страны, Birbank, при поддержке компании Visa запускает новую кампанию, которая подарит держателям карт уникальный опыт. Кампания под названием «Волшебный мир Disneyland® Paris с поддержкой Visa» даст возможность обладателям кредитных и дебетовых карт Birbank Visa выиграть незабываемое путешествие и денежные призы.
Для участия достаточно совершать платежи картами Birbank Visa на зарубежных онлайн-платформах и через POS-терминалы за границей. Кампания продлится до 30 ноября 2025 года, а оценка участников будет проводиться по обеим категориям.
Победителями станут 1000 клиентов Birbank с наибольшим оборотом за этот период. Из них первые два участника в каждой категории получат незабываемый пакет путешествия в волшебный мир Disneyland® Paris. Остальных победителей ждут ценные денежные призы:
3-е место – 1000 AZN
4 – 5 места – 500 AZN
6 – 10 места – 300 AZN
11 – 20 места – 200 AZN
21 – 50 места – 100 AZN
51 – 200 места – 50 AZN
Кроме того, участники, занявшие с 201-го по 800-е места (только по направлениям онлайн-платежей), получат по 20 AZN.
Лидер Маркетингового экспертного центра Birbank, Камран Бабашов, отметил: «Мы всегда стремимся дарить нашим клиентам не только удобные банковские услуги, но и незабываемые впечатления. В цифровую эпоху границы стираются, и мы переносим этот опыт за пределы страны, обогащая путешествия наших клиентов интересными возможностями. Мы хотим, чтобы клиенты понимали: карта Birbank – это не просто средство оплаты, но и ключ, который может открыть путь к таким желанным местам, как Disneyland® Paris».