https://www.innews.az/uploads/news/2025-10/_innews_b4ca1781461128fb950b522d6_o.jpg
Müştəri yönümlü xidmətləri ilə tanınan AccessBank gündəlik maliyyə əməliyyatlarını daha rahat və sərfəli etmək məqsədilə yeni debet kart – “myCard White”-ı təqdim edir.
Yeni kart tamamilə pulsuz təqdim olunur və istifadəçilərə aylıq 1000 manata qədər komissiyasız nağdlaşdırma imkanı yaradır. Bu da müştərilərin gündəlik maliyyə əməliyyatlarında əlavə xərclərdən azad olması deməkdir.
“myCard White” sahibini fərqləndirən əsas üstünlüklərdən biri — seçilən 3 fərqli xərcləmə kateqoriyası üzrə 5%-dək limitsiz keşbek (cashback) qazandırmasıdır. Müştərilər market, kafe və restoran, geyim, kinoteatr, aptek, gözəllik və SPA, əyləncə, idman və digər sahələr arasından öz xərcləmə vərdişlərinə uyğun kateqoriyaları seçərək, hər alış-verişdən real qazanc əldə edə bilirlər.
AccessBank-ın təqdim etdiyi “myCard White” məhsulu müştərilərə rahatlıq, şəffaflıq və səmərəlilik qazandırmaq məqsədilə hazırlanıb. Kartı əldə etmək üçün AccessBank filiallarına müraciət etmək və ya myAccess mobil tətbiqi üzərindən də onlayn sifariş vermək mümkündür.

https://www.innews.az/uploads/news/2025-10/_innews_b4ca1781461128fb950b522d6_o.jpg
Known for its customer-oriented services, AccessBank has introduced a new debit card – “myCard White” – designed to make everyday financial transactions more convenient and cost-effective.
The new card is completely free and allows users to withdraw up to AZN 1,000 per month without commission fees, helping customers avoid extra expenses in their daily financial activities.
One of the main advantages that makes “myCard White” stand out is its up to 5% unlimited cashback on three selected spending categories. Customers can choose from categories such as supermarkets, cafes and restaurants, clothing, cinemas, pharmacies, beauty & SPA, entertainment, and sports, earning real rewards on every purchase according to their lifestyle and spending habits.
Developed to ensure convenience, transparency, and efficiency, AccessBank’s “myCard White” is designed to meet the needs of modern users. The card can be obtained by visiting AccessBank branches or ordered via the myAccess mobile app.