https://www.innews.az/uploads/news/2022-10/_innews_19ab8fe2679dde3802b7f53a5_o.jpg
VTB (Azərbaycan) sentyabrın 30-dan dekabrın 27-dək nağd pul krediti üçün müraciət edən müştərilər üçün xüsusi aksiya keçirəcək. Qaliblər qiymətli hədiyyələr alacaqlar.
Aksiyanın nəticələri oktyabrın 28-də, noyabrın 28-də və dekabrın 28-də bilinəcək. İştirak etmək üçün siz nağd pul krediti üçün müraciət etməli və bank filialında məlumatlarınızı xüsusi lotereya biletlərinə daxil etməlisiniz. Aksiya keçirildiyi müddət ərzində borcalanın krediti aktiv olmalıdır. Qeyd olunan tarixlərin birində hədiyyə qazanan müştərilər aksiyada iştirakını tamamlayırlar. Aksiya həm də bir kreditlə məhdudlaşır.
VTB (Azərbaycan)-da 300 manatdan 40 000 manatadək nağd pul krediti illik 13,99%-dən başlayan faiz dərəcəsi ilə komissiyasız və zaminsiz 6 aydan 5 ilədək müddətə verilir. Yenidən maliyyələşdirmə proqramı çərçivəsində siz digər banklardan bir neçə daha bahalı krediti birləşdirə, həmçinin istənilən məqsəd üçün əlavə vəsait əldə edə bilərsiniz.
“Ənənəvi olaraq dördüncü rübdə əhali tərəfindən maliyyə məhsullarına, o cümlədən istehlak kreditlərinə yüksək tələbat var. Strateji olaraq, biz həmişə bütün borcalanlar üçün onların mövcudluğunu və qiymət parametrlərini qorumağa çalışırıq. İlin sonuna qədər yeni kredit üçün müraciət edən müştərilər nəinki ehtiyac duyduqları vəsaiti, həm də qiymətli hədiyyələr qazanmaq imkanı əldə edəcəklər”, - deyə VTB (Azərbaycan)-ın İdarə Heyətinin üzvü, Pərakəndə Biznesin İnkişafı Departamentinin direktoru Yevgeni Borodin bildirib.
İstehlak kreditləri ölkədə əhali arasında ən populyar məhsullardan biridir. 2022-ci ilin yanvar-avqust aylarında VTB (Azərbaycan) 34,3 milyon manatdan çox məbləğdə 6,9 min nağd pul krediti verib ki, bu da ötən ilin müvafiq dövrü ilə müqayisədə 30% çoxdur. Bankın bu seqment üzrə portfeli ilin əvvəlindən 24,5% artaraq 2022-ci ilin avqust ayının sonunda 66,6 milyon manat təşkil edib.
İstehlak krediti üçün bankın internet saytında, filiallarda və ya 986 nömrəsinə zəng edərək, əlaqə mərkəzi vasitəsilə müraciət edə bilərsiniz. Kredit Bakı şəhəri və Abşeron yarımadası daxilində müştəri üçün əlverişli olan istənilən ünvana çatdırılır.

https://www.innews.az/uploads/news/2022-10/_innews_19ab8fe2679dde3802b7f53a5_o.jpg
VTB (Azerbaijan) will hold a special promotion for customers who apply for a cash loan from September 30 to December 27. The winners will receive valuable prizes.
The results of the campaign will be summed up on October 28, November 28 and December 28. To participate in it, you will need to apply for a cash loan and fill out a special ticket with your data at a bank branch. For the entire period of implementation of promotion, the borrower's loan must be active. Customers who won a gift on one of the days complete their participation in the promotion. The participation in promotion is also limited to one credit.
A cash loan in VTB (Azerbaijan) is available in the amount of 300 to 30 000 manats, for a period of six months to 60 months, with an interest rate from 13.99% per annum. There is no service fee. As part of the refinancing program, you can combine several loans from other banks into one and repay the debt on them, as well as receive additional funds.
“Traditionally, in the fourth quarter, there is a high demand for financial products from the population, including consumer loans. Strategically, we always strive to maintain their availability and price parameters for all borrowers. Applying for a new loan by the end of the year, clients will receive not only the funds they need, but also the opportunity to win valuable prizes,” - said Evgeny Borodin, Member of the Management Board, Director of the Retail Business Development Department at VTB (Azerbaijan).
Consumer loans are one of the most popular products among the population in the country. In January-August 2022, VTB (Azerbaijan) issued 6.9 thousand cash loans in the amount of over 34.3 million manats, which is 30% more than in the same period last year. The bank's portfolio in this segment amounted to 66.6 million manats at the end of August 2022, having increased by 24.5% since the beginning of the year.
You can apply for a consumer loan remotely on the bank's website, at branches or through the contact center by calling 986.