“AzerGold” QSC-nin İdarə Heyətinin sədri 4-cü “Yüksəliş” müsabiqəsinin qalibi ilə görüş keçirib
“AzerGold” QSC-nin İdarə Heyətinin sədri 4-cü “Yüksəliş” müsabiqəsinin qalibi ilə görüş keçirib “AzerGold” QSC-nin İdarə Heyətinin sədri 4-cü “Yüksəliş” müsabiqəsinin qalibi ilə görüş keçirib
Aprelin 9-da “AzerGold” QSC-nin İdarə Heyətinin sədri Zakir İbrahimov 4-cü “Yüksəliş” müsabiqəsinin Mentorluq proqramı çərçivəsində layihə qaliblərindən biri olan Aslan Həsənli ilə görüş keçirib.
Görüşdə müsabiqə qalibinin 1 illik fərdi inkişaf planı nəzərdən keçirilib, fərdi inkişaf üzrə prioritetlərin müəyyənləşdirilməsi üçün mentinin SWOT analizi aparılaraq, güclü və zəif tərəflər müəyyənləşdirilib.
Zakir İbrahimov müsabiqə qalibinə güclü kompotensiyalarından maksimum faydalanaraq idarəetmə bacarıqlarını inkişaf etdirməsi və zəif kompotensiyalar, ehtiyac duyulan digər bacarıqların formalaşdırılması, daha da təkmilləşdirilməsi istiqamətində tövsiyyə və tapşırıqlarını verib.
Səmimi qəbula görə təşəkkür edən müsabiqə qalibi Aslan Həsənli görüş zamanı müzakirə olunan mövzuların, idarəetmə sahəsində verilən tövsiyə və tapşırıqların onun qarşıdakı 1 illik fərdi inkişaf planı çərçivəsində öz potensialını üzə çıxarması, gələcək karyera inkişafı, liderlik keyfiyyətləri və rəhbərlik bacarıqlarının artırılmasında istiqamətverici rol oynayacağını bildirib.

9 апреля председатель правления ЗАО «AzerGold» Закир Ибрагимов в рамках программы наставничества 4-го конкурса «Yüksəliş» встретился с одним из победителей проекта Асланом Гасанли.
На встрече был рассмотрен годовой план личного развития победителя конкурса, а также был проведен SWOT-анализ подопечного для определения приоритетов личного развития, выявления сильных и слабых сторон.
Закир Ибрагимов дал победителю конкурса рекомендации и указания по развитию его управленческих навыков за счет максимального использования сильных компетенций, а также по формированию и дальнейшему совершенствованию слабых компетенций и других необходимых навыков.
Поблагодарив за теплый прием, победитель конкурса Аслан Гасанли заявил, что обсуждаемые в ходе встречи темы, рекомендации и данные задания в области управления сыграют направляющую роль в раскрытии его потенциала в рамках предстоящего годичного плана личностного развития, а также в дальнейшем развитии карьеры, лидерских качеств и управленческих навыков.
Отметим, что конкурс «Yüksəliş» был учрежден Указом Президента Азербайджанской Республики господина Ильхама Алиева от 26 июля 2019 года с целью выявления и поддержки перспективных лидеров, обладающих высоким интеллектуальным уровнем и управленческими навыками, а также создания в стране банка кадровых ресурсов.