“Huawei Technologies Azerbaijan” şirkətinin Orta Şərq və Mərkəzi Asiya (Qafqaz ölkələri də daxil olmaqla) regionu üzrə vitse-prezidenti Xanım Lin Yanxianın rəhbərlik etdiyi nümayəndə heyəti SOCAR-ın Bakı Ali Neft Məktəbində (BANM) olub.
Görüşdə Anlaşma Memorandumunun yenilənməsi, əməkdaşlığın gücləndirilməsi və yeni texnoloji imkanların yaradılması məsələləri müzakirə edilib.
Memorandumun əsas məqsədləri təlim proqramlarının inkişafı, tələbələrə praktik təcrübə imkanlarının artırılması və texnoloji infrastrukturun təkmilləşdirilməsidir.

Представители компании Huawei посетили БВШН
Делегация во главе с вице-президентом Huawei Technologies Azerbaijan по региону Ближнего Востока и Центральной Азии (включая страны Кавказа) г-жой Линь Яньксянь посетила Бакинскую высшую школу нефти SOCAR (БВШН).
На встрече обсуждались вопросы продления Меморандума о взаимопонимании, укрепления сотрудничества и создания новых технологических возможностей.
Основными целями меморандума являются разработка программ обучения, расширение возможностей обретения студентами практического опыта и улучшение технологической инфраструктуры.