“Huawei Technologies Azerbaijan” şirkətinin Orta Şərq və Mərkəzi Asiya (Qafqaz ölkələri də daxil olmaqla) regionu üzrə vitse-prezidenti Xanım Lin Yanxianın rəhbərlik etdiyi nümayəndə heyəti SOCAR-ın Bakı Ali Neft Məktəbində (BANM) olub.
Görüşdə Anlaşma Memorandumunun yenilənməsi, əməkdaşlığın gücləndirilməsi və yeni texnoloji imkanların yaradılması məsələləri müzakirə edilib.
Memorandumun əsas məqsədləri təlim proqramlarının inkişafı, tələbələrə praktik təcrübə imkanlarının artırılması və texnoloji infrastrukturun təkmilləşdirilməsidir.

A delegation led by Ms. Lin Yanxian, Vice President of Huawei Technologies Azerbaijan for the Middle East and Central Asia (including the Caucasus countries) region, visited the Baku Higher Oil School of SOCAR (BHOS).
The meeting discussed extending the Memorandum of Understanding, strengthening cooperation and creating new technological opportunities.
The main goals of the Memorandum are to develop training programs, increase opportunities for students to gain practical experience, and improve the technology infrastructure.