https://www.innews.az/uploads/news/2025-01/_innews_3d039bb5dfc200c97403ad1eb_o.jpg
SOCAR-ın Bakı Ali Neft Məktəbinin (BANM) Kimya mühəndisliyi ixtisasının IV kurs tələbəsi Nurgül Əhmədova “Aspire Leaders” proqramına qəbul alıb.
Proqram Harvard Biznes Məktəbi tərəfindən təsis edilib. Burada Harvard Universiteti tərəfindən keçirilən dərs, mentorluq və professorlarla qarşılıqlı əlaqə imkanları iştirakçılar üçün əlçatan olacaq.
Dünyanın 150-dən çox ölkəsindən olan gənclər öz mədəniyyətlərini təmsil etmək, ölkələrini tanıtmaq, eləcə də əlaqə və təhsil imkanlarını genişləndirmək fürsəti əldə edəcəklər.

https://innews.az/uploads/news/2025-01/_innews_3d039bb5dfc200c97403ad1eb_o.jpg
Нургуль Ахмедова, студентка четвертого курса специальности «Химическая инженерия» Бакинской высшей школы нефти (БВШН) SOCAR, была принята в программу Aspire Leaders.
Aspire Leaders была основана Гарвардской школой бизнеса с целью предоставления участникам программы доступа к лекционным занятиям и менторским услугам, а также предоставления им возможности вступать во взаимодействие с профессорско-преподавательским составом вуза.
Участвуя в программе, молодые люди из более чем 150 стран мира смогут представлять свои страны и культуру, расширять свои связи и образовательные возможности.