https://www.innews.az/uploads/news/2025-01/_innews_439c97b501558c54521a31a55_o.jpg
Könüllülər Yeni il ərəfəsində “Bölüşək, sevindirək!” adlı növbəti xeyriyyə təşəbbüsünü həyata keçiriblər
Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü və Yeni il münasibətilə “Azercell Könüllüləri” ənənəvi xeyriyyə aksiyası keçirib. “Bölüşək, sevindirək!” şüarı ilə təşkil olunan bu kampaniya çərçivəsində könüllülər İkinci Vətən müharibəsinin şəhid və qazi ailələrinin, eləcə də aztəminatlı ailələrin uşaqlarını ziyarət edib və onlara bayram hədiyyələri təqdim ediblər. Ümumilikdə 200-dən çox uşağa bayram hədiyyələri çatdırılıb. Həmçinin “Azercell Könüllüləri” Hacıqabul Rayon İcra Hakimiyyətinin dəstəyi ilə Hacıqabul rayonunda uşaqlar üçün xüsusi bayram proqramı təşkil ediblər.
Uşaqların siyahısı Hacıqabul Rayon İcra Hakimiyyəti və Zəfər İB tərəfindən təqdim edilib.
Qeyd edək ki, “Azercell” əməkdaşlarından ibarət olan bu xeyriyyə təşkilatı 2004-cü ildən fəaliyyət göstərir və mütəmadi şəkildə xeyriyyə təşəbbüsləri həyata keçirir.
“Azercell Telekom” MMC-nin fəaliyyəti haqqında daha ətraflı məlumat əldə etmək üçün rəsmi “Azercell” səhifəsinə daxil olun.

https://innews.az/uploads/news/2025-01/_innews_439c97b501558c54521a31a55_o.jpg
Волонтеры реализовали очередную благотворительную инициативу под девизом «Поделимся радостью!» в преддверии Нового года.
Организация Azercell Könüllüləri (Волонтеры Azercell) провела очередную благотворительную акцию по случаю Дня солидарности азербайджанцев всего мира и Нового года. В рамках акции, организованной под девизом «Поделимся радостью!», волонтеры посетили семьи шехидов и ветеранов Второй Карабахской войны, а также малообеспеченные семьи, и вручили их детям праздничные подарки. В рамках этой инициативы было охвачено более 200 детей.
Кроме того, при содействии Исполнительной власти Гаджикабульского района Azercell Könüllüləri организовали праздничное мероприятие для детей этого региона. В ходе визита были проведены развлекательные мероприятия для детей.
Списки детей были предоставлены Исполнительной властью Гаджикабулского района и общественным объединением Zəfər.
Следует отметить, что волонтерская группа Azercell Könüllüləri, состоящая из сотрудников компании, была создана в 2004 году. С тех пор она регулярно проводит социальные проекты и благотворительные инициативы.
Для подробной информации об ООО Azercell Telecom и деятельности компании, посетите официальный сайт Azercell.