Yelo Bank Şamaxıda şəhid və qazi ailələrini ziyarət edib
Yelo Bank Şamaxıda şəhid və qazi ailələrini ziyarət edib Yelo Bank Şamaxıda şəhid və qazi ailələrini ziyarət edib
Yelo Bank-ın növbəti sosial məsuliyyət layihəsi çərçivəsində Bankın əməkdaşları Şamaxı şəhərində şəhid ailələrini və qaziləri ziyarət etdilər. Layihənin məqsədi onları təkcə bayram sovqatları ilə sevindirmək deyil, həm də bayramqabağı mənəvi dəstək göstərərək onların yanında olmaq idi.
Ziyarət zamanı komanda hər ailə tərəfindən isti qarşılandı və səmimi görüşlər oldu. Ailələrin dediyi "Şəhid qapısı hər zaman ziyarətə açıqdır" ortaq cümləsi həm komanda üzvlərini duyğulandırdı, həm də bu cür təşəbbüslərin nə qədər dəyərli olduğunu göstərdi.
Yelo Bank hər zaman ölkəmizdə korporativ sosial məsuliyyət layihələrinin dəstəkçisi və təşəbbüskarıdır. Bank bundan sonra da hər zaman dəyərlərimizi qorumaq və cəmiyyətimizin rifahı üçün səylərini davam etdirəcək.
Bank xidmətləri, eləcə də onlayn kredit haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2024-12/_innews_e8764b49f57182fde490c0afd_o.jpg
В рамках очередного проекта социальной ответственности сотрудники Yelo Bank посетили семьи шехидов и ветеранов в городе Шемаха. Цель инициативы заключалась не только в том, чтобы порадовать семьи праздничными подарками, но и выразить им моральную поддержку в преддверии праздников.
Каждая семья встречала команду с большой теплотой и искренностью, что сделало встречи особенно трогательными. Слова, которые часто звучали из уст семей, - «Двери дома шехида всегда открыты для посещения» - вызвали сильные эмоции у сотрудников банка, подчеркивая важность таких инициатив.
Yelo Bank продолжает оставаться активным сторонником и инициатором проектов корпоративной социальной ответственности в нашей стране. Мы твердо намерены продолжать работу над сохранением наших ценностей и улучшением благосостояния общества.
Вас интересуют банковские услуги, а также ипотечные кредиты? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az