Yelo Bank ilk yerli PR Forumuna dəstək oldu!
Böyük tədbirlərə ev sahibliyi etməyi xoş ənənəyə çevirən Yelo Bank, bu dəfə Baş Ofisində PR Forum 2024 iştirakçılarını qonaq etdi. Belə ki, 27 noyabrda Yelo Bank-ın dəstəyi, Finance Time şirkətinin təşkilatçılığı və 123media-nın birgə təqdimatı ilə PR Forum 2024 keçirildi.
Yelo Bank-ın İdarə heyətinin sədri Anar Həsənov öncə qonaqları salamladı, hazırkı dövrdə PR sahəsindəki çətinliklərə diqqət çəkdi və bu məsuliyyətli işdə hər kəsə uğurlar arzuladı.
Süni İntellekt, Böhran kommunikasiyası və Strateji kommunikasiya panelləri üzrə baş tutan forumda sektorun tanınmış simaları çıxış etdi. Onlar öz uğur hekayələrini, nailiyyətlərini və çətinlikləri necə aşdıqlarını paylaşdılar.
Forum sektordakı şəxsləri bir araya gətirərək, yeni əlaqələrin qurulmasına və peşəkar şəbəkələşmənin formalaşmasına vəsilə oldu. Yelo Bank bu kimi tədbirlərdə fəal iştirakı ilə medianın inkişafını və şəffaf iş mühitinin formalaşmasını dəstəkləyir.
Bank xidmətləri, o cümlədən onlayn kredit haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2024-11/_innews_3f0be68c72c1a4f117258a0f9_o.jpg
Yelo Bank, known for its tradition of hosting prominent events, proudly welcomed participants of PR Forum 2024 to its Head Office. On November 27, PR Forum 2024 was successfully held with the support of Yelo Bank, organized by Finance Time, and in partnership with 123media.
Anar Hasanov, Chairman of the Management Board of Yelo Bank, warmly welcomed the guests, highlighted the current challenges in the field of public relations, and wished success to all participants in this vital and responsible work.
The forum featured insightful discussions led by well-known industry professionals on panels covering Artificial Intelligence, Crisis Communication, and Strategic Communication. Speakers shared their success stories, achievements, and strategies for overcoming challenges in their careers.
This event brought together experts from the PR sector, fostering new connections and strengthening professional networks. Through its active involvement in such initiatives, Yelo Bank continues to support the development of media and the establishment of a transparent business environment.