https://www.innews.az/uploads/news/2024-09/_innews_9fe595e2535bb9ed0a9ea2fe3_o.jpg
Ölkənin birinci bankı Kapital Bank yeni depozit yerləşdirən müştərilər üçün stimullaşdırıcı “Depozit lotereyası”na start verir. Şərtlərə əsasən 31 oktyabr 2024-cü il tarixinədək minimum 500 AZN olmaqla istənilən məbləği banka əmanət edən müştərilər lotereyada iştirak etmək şansı əldə edirlər. Lotereya çərçivəsində faizləri müddətin sonunda götürmək şərti ilə 6, 12 və ya 18 ayadək depozit yerləşdirən müştərilər lotereyada qalib olma şansı əldə edəcəklər.
2 tirajdan ibarət olan lotereyada iştirakçıları müxtəlif hədiyyələr gözləyir. 4 oktyabr 2024 tarixində keçiriləcək ilk tirajda 40, 7 noyabr 2024 tarixində ikinci tirajda isə 60 qalibə maksimum 2000 AZN olmaqla ikiqat faiz ödənişi təqdim olunacaq. Bu isə illik 18%-dək gəlir deməkdir. Bir şanslı müştəri isə 2-ci tirajda 50 000 AZN-ə sahib olacaq.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-09/_innews_9fe595e2535bb9ed0a9ea2fe3_o.jpg
Kapital Bank, the country’s first bank, has introduced an exciting new campaign, the “Deposit Lottery,” aimed at encouraging customers who place new deposits to the bank. According to the terms, customers who place a deposit of at least 500 AZN by October 31, 2024, will automatically enter the lottery. By placing a deposit with a term of 6, 12, or 18 months and opting to receive the interest at the end of the term, customers will gain a chance to win in the lottery.
The lottery, which consists of two draws, offers participants various attractive prizes. In the first draw, to be held on October 4, 2024, 40 winners will receive a double interest payment of up to 2 000 AZN. The second draw on November 7, 2024, will see 60 winners also receiving a double interest payment of up to 2 000 AZN, translating into an annual yield of up to 18%. One lucky customer will win the grand prize of 50 000 AZN in the second draw.
Join the campaign now for a chance to win and boost your savings with Kapital Bank. For more information, please visit: https://kbl.az/dlpr