Ölkəxaricində yaşayan yaxınlarını və dostlarını Yelo App ilə sevindirmək çox asandır. Tətbiq daxilində ölkəxarici bank kartlarına birbaşa və ya qarşı tərəfin mobil nömrəsinin köməyi ilə pul köçürmək mümkündür:
Köçürmələr sürətlidir: Yelo App-də gerçəkləşdirəcəyin xaricə pul köçürmə zamanı vəsait əməliyyatdan bir neçə saniyə sonra qarşı tərəfin hesabına oturur. Bu xidmət həm gecə saatlarında, həm də həftəsonu daxil olmaqla 24/7 əlçatandır.
Köçürmələrin dəqiqliyi: Visa kartınla Yelo App-də mobil nömrə ilə köçürmə etdikdə, köçürmənin dəqiqliyindən əmin ola bilərsən.
Dünyanın dörd bir yanına köçürmə: Xaricə pulköçürmə Yelo App-də 200-dən çox ölkəyə aktivdir. Yelo App vasitəsilə xaricə pul göndərməklə yanaşı, xaricdən vəsait qəbul etmək də rahatdır.
31 avqustadək xaricə pul göndərməyin əsl vaxtıdır. Çünki həmin tarixədək Yelo Visa kartlarından həm mobil nömrə, həm də kartdan-karta edilə xarici pulköçürmələri komissiyasızdır. Bu və digər kampaniyalar barədə sualın yaranarsa, 981 Çağrı Mərkəzinə zəng edə və ya istənilən Yelo filialına yaxınlaşaraq məlumat əldə edə bilərsən.

Sending money to your loved ones abroad has never been easier. With the Yelo App, you can now transfer funds directly to foreign bank cards or simply by using a mobile number. Here’s what makes our service stand out:
Instant Transactions: Funds are credited to the recipient’s account within seconds of the transaction. The service is available 24/7, even during nights and weekends.
Accuracy Guaranteed: Transfers made via mobile number with a Visa card through the Yelo App are precise and reliable.
Global Reach: Send money to over 200 countries worldwide with the Yelo App. You can also easily receive funds from abroad.
Take advantage of our special offer: Until August 31, all foreign money transfers via mobile number or card-to-card using Yelo Visa cards are commission-free. For more information, call our 981 Call Center or visit any Yelo branch.