https://www.innews.az/uploads/news/2024-08/_innews_3111f1b94a9bd04470784f766_o.jpg
Yelo Bank aqrar sahədə çalışan zəhmətkeş fermerlərin gündəlik və təxirəsalınmaz xərcləri üçün əla şərtləri olan kredit kartı təklif edir. Bank bu dəfə kənd təsərrüfatı ilə məşğul olan hüquqi şəxs və fərdi sahibkarlar üçün aqro kredit kart məhsulunu təqdim edir. Bu məhsulun aşağıdakı üstünlükləri var:
• Kredit məbləği: 5000 AZN-dək
• Kredit xəttinin müddəti: 24 ay
• Güzəşt müddəti: 12 ayadək
• Kredit xəttindən təkrar istifadə imkanı
• Sürətli rəsmiləşdirmə prosesi
Kartın əsas üstünlüyü olan güzəşt müddəti nağdlaşdırılmış hər vəsaitə şamil olunur, yəni bu kartla nağdlaşdırılmış istənilən məbləğli əməliyyata görə 12 ayadək güzəşt müddəti tətbiq olunur.
Xərclərinizə və kredit ödənişinizə nəzarət etmək üçün sadə interfeysi ilə fərqlənən Yelo App də 24/7 xidmətinizdədir. Qeyd edək ki, aqro kredit kartı pulsuzdur. Kart vasitəsilə Yelo Bank ATM və ofislərindən, həmçinin Azərpoçt ATM-lərindən nağdlaşdırma komissiyasızdır.
Son illərdə sürətlə rəqəmsallaşan Yelo Bank yaxın zamanda biznes sahibləri üçün yeni məhsullar təqdim etməklə bərabər, bir sıra xidmətləri daha da təkmilləşdirəcək. Yelo aqro kredit kartı: https://bit.ly/3yctDsf
Mikro biznes krediti ilə maraqlanırsınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-08/_innews_3111f1b94a9bd04470784f766_o.jpg
Yelo Bank предлагает фермерам кредитную карту с отличными условиями для ежедневных и неотложных расходов. Банк представляет агрокредитную карту для юридических лиц и индивидуальных предпринимателей, занятых в сельском хозяйстве. Эта карта имеет следующие преимущества:
- Сумма кредита: до 5000 AZN
- Срок кредитной линии: 24 месяца
- Возможность повторного использования кредитной линии
- Быстрое оформление
Основное преимущество карты - льготный период до 12 месяцев, распространяющийся на все обналичиваемые средства, независимо от суммы.
Приложение Yelo с простым интерфейсом доступно 24/7 для контроля расходов и платежей по кредиту. Агрокредитная карта бесплатна, обналичивание в банкоматах и офисах Yelo Bank, а также в банкоматах Azerpocht осуществляется без комиссии.
Yelo Bank, стремительно развивающийся в сфере цифровых услуг, вскоре представит новые продукты для владельцев бизнеса и улучшит ряд текущих услуг. Подробнее: https://bit.ly/3yctDsf
Вас интересует микробизнес-кредит? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az