https://www.innews.az/uploads/news/2024-08/_innews_3111f1b94a9bd04470784f766_o.jpg
Yelo Bank aqrar sahədə çalışan zəhmətkeş fermerlərin gündəlik və təxirəsalınmaz xərcləri üçün əla şərtləri olan kredit kartı təklif edir. Bank bu dəfə kənd təsərrüfatı ilə məşğul olan hüquqi şəxs və fərdi sahibkarlar üçün aqro kredit kart məhsulunu təqdim edir. Bu məhsulun aşağıdakı üstünlükləri var:
• Kredit məbləği: 5000 AZN-dək
• Kredit xəttinin müddəti: 24 ay
• Güzəşt müddəti: 12 ayadək
• Kredit xəttindən təkrar istifadə imkanı
• Sürətli rəsmiləşdirmə prosesi
Kartın əsas üstünlüyü olan güzəşt müddəti nağdlaşdırılmış hər vəsaitə şamil olunur, yəni bu kartla nağdlaşdırılmış istənilən məbləğli əməliyyata görə 12 ayadək güzəşt müddəti tətbiq olunur.
Xərclərinizə və kredit ödənişinizə nəzarət etmək üçün sadə interfeysi ilə fərqlənən Yelo App də 24/7 xidmətinizdədir. Qeyd edək ki, aqro kredit kartı pulsuzdur. Kart vasitəsilə Yelo Bank ATM və ofislərindən, həmçinin Azərpoçt ATM-lərindən nağdlaşdırma komissiyasızdır.
Son illərdə sürətlə rəqəmsallaşan Yelo Bank yaxın zamanda biznes sahibləri üçün yeni məhsullar təqdim etməklə bərabər, bir sıra xidmətləri daha da təkmilləşdirəcək. Yelo aqro kredit kartı: https://bit.ly/3yctDsf
Mikro biznes krediti ilə maraqlanırsınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-08/_innews_3111f1b94a9bd04470784f766_o.jpg
Yelo Bank offers farmers a credit card with excellent conditions for daily and emergency expenses. The Bank introduces an agro-credit card for legal entities and individual entrepreneurs engaged in agriculture, with the following benefits:
- Loan amount: up to 5000 AZN
- Credit line term: 24 months
- Grace period: up to 12 months
- Possibility of reusing the credit line
- Fast registration
The main advantage of the card is a grace period of up to 12 months, applicable to all withdrawn funds, regardless of the amount.
The Yelo application, with a simple interface, is available 24/7 to control expenses and loan payments. The agrocredit card is free, and cash withdrawals at Yelo Bank ATMs and offices, as well as at Azerpocht ATMs, are commission-free.
Yelo Bank, rapidly developing in digital services, will soon introduce new products for business owners and improve a number of current services. More details: https://bit.ly/3yctDsf