https://www.innews.az/uploads/news/2024-07/_innews_39c50d48e5df241486733db37_o.jpg
Ölkənin sərfəli mobil operatoru “Nar” yerli turizmin inkişafına dəstək məqsədilə Azərbaycan Turizm Agentlikləri Assosiasiyası (ATAA) ilə qarşılıqlı əməkdaşlıq haqqında memorandum imzalayıb. Memorandum sərfəli şərtlərlə mobil xidmətlərə rahat çıxış təklif edərək turist təcrübəsini artırmaq məqsədi daşıyır. Əməkdaşlıq çərçivəsində “Nar” Azərbaycana gələn turistlərə xüsusi “Nar” nömrələri təqdim edəcək.
Memorandumun şərtlərinə əsasən, turizm sahəsində fəaliyyət göstərən agentliklər “Nar”dan bu xüsusi nömrələri sərfəli və sürətli şəkildə əldə etmək imkanından faydalanaraq turistlər üçün üstün təcrübə təmin edəcək. Müstəqil tur bələdçiləri və yerli vətəndaşlar da turistlər üçün nəzərdə tutulmuş xüsusi “Nar” nömrələrini sərfəli şərtlərlə əldə edə biləcək. Bununla turizm sahəsində çalışan agentliklər və müstəqil şəxslər xarici qonaqlarına etibarlı və sərfəli mobil xidmətlərə rahat çıxış imkanında dəstək olmaqla öz xidmətlərinə əlavə dəyər qatacaqlar.
“Nar” Azərbaycanın qeyri-neft sənayesinə töhfə verməklə turizm sektorunun inkişafını dəstəkləyir. Eyni zamanda mobil operator Azərbaycanın bir turizm məkanı kimi təbliğinə töhfə vermək üçün turistlərin sərfəli mobil xidmətlərə asan çıxışını təmin etmək öhdəliyinə sadiqliyini vurğulayır. “Nar”ın sərfəli şərtlərlə təklif etdiyi bütün xidmət və məhsulları haqqında ətraflı məlumat üçün nar.az saytına daxil ola bilərsiniz.

https://innews.az/uploads/news/2024-07/_innews_39c50d48e5df241486733db37_o.jpg
Выгодный оператор мобильной связи страны Nar подписал меморандум о взаимном сотрудничестве с Ассоциацией туристических агентств Азербайджана (АТАА) для поддержки развития местного туризма. Меморандум направлен на улучшение туристического опыта путем предложения удобного доступа к мобильным услугам по доступным ценам. В рамках сотрудничества Nar подарит туристам, приезжающим в Азербайджан, специальные номера Nar.
Согласно условиям меморандума, туристические агентства смогут быстро и экономично получить специальные номера от Nar, обеспечивая туристам отличные впечатления. Независимые экскурсоводы и местные жители также смогут на выгодных условиях приобрести специальные номера Nar, предназначенные для туристов. Благодаря этому агентства и частные лица, работающие в сфере туризма, повысят ценность своих услуг, предоставляя иностранным гостям надежные и доступные услуги мобильной связи.
Nar поддерживает развитие туризма, внося свой вклад в ненефтяной сектор Азербайджана. При этом мобильный оператор подчеркивает свою приверженность обеспечению туристов легким доступом к выгодным услугам мобильной связи, чтобы способствовать продвижению Азербайджана как туристического направления. Подробная информация обо всех услугах и продуктах предлагаемых Nar на выгодных условиях доступна на сайте nar.az.