https://www.innews.az/uploads/news/2024-06/_innews_afc25e73cbc76e24502c731cc_o.jpg
Xəbər verdiyimiz kimi, ölkənin birinci bankı Kapital Bank 6 aya illik 10% gəlir qazandıran depozit kampaniyası elan edib. Müştərilərin yüksək tələbi səbəbi ilə kampaniyanın müddəti iyun ayının sonunadək uzadılıb. Belə ki, iyun ayının 30-dək 6 aylıqda Kapital depoziti yerləşdirən hər kəs illik 10% gəlir əldə edəcək.
Nağd pulunu etibarlı, güvənilir sərmayəyə çevirmək istəyənlər kampaniyadan yararlanmaq üçün ən yaxın Kapital Bank filialına yaxınlaşa və ya Rəqəmsal depozitlə bu prosesi vaxt itirmədən daha da asanlaşdıra bilərlər. Bunun üçün Birbank mobil tətbiqindən Rəqəmsal depozitə keçid edərək əmanət yerləşdirmək mümkündür.
Ətraflı məlumat üçün: https://kbl.az/rdprj
Xatırladaq ki, filiala müraciət edilərək yerləşdirilən depozit üçün 500 AZN, Rəqəmsal depozitdə isə 1 AZN minimum məbləğ həddi müəyyən edilib. Əmanət məbləğini minimum 100 manat məbləğində artırmaq olar. Kapital depozitində faizlər aylıq və ya müddətin sonunda təqdim edilir. Sığortalanan məbləğin həcmi isə 100 000 manatdır.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-06/_innews_afc25e73cbc76e24502c731cc_o.jpg
As we announced earlier, that the country's first bank, Kapital Bank continues its deposit campaign that provides 10% of annual income for 6 months. Due to high customer demand, the campaign period has been extended until the end of June. Thus, anyone who places a capital deposit before June 30 for 6 months will receive an annual income of 10% per annum.
By visiting the nearest Kapital Bank branch or through Birbank mobile app, for those aiming to convert their cash into a profitable and reliable investment, can place any amount to the bank.
For more details, please visit: https://kbl.az/rdprj
It should be noted that the minimum deposit amount placed when contacting a branch is 500 AZN, and the minimum digital deposit amount is 1 AZN. The deposit amount can be increased by at least 100 manats. Interest on the deposit is accrued monthly or at the end of the period. The insured amount is 100,000 manats.