https://www.innews.az/uploads/news/2024-06/_innews_12c428e7762dcdde9e222504d_o.jpg
“AccessBank” Uşaqların Beynəlxalq Müdafiəsi Günü ilə əlaqədar endirim kampaniyası elan edir. Kampaniya uşaqların maliyyə savadlılığının artırılması və xərclərin məsuliyyətli idarə edilməsi bacarıqlarının formalaşdırılmasına dəstək məqsədilə həyata keçirilir.
Uşaqların müdafiəsi gününə həsr olunan kampaniya çərçivəsində “myCard Junior” debit kartlarına 50 faiz endirim təklif edilir. Kampaniya iyunun 1-dən iyunun 30-dək qüvvədədir.
“MyCard Junior” debit kartını sifariş vermək üçün linkə keçid edin.
Kampaniya çərçivəsində, həmçinin iyunun 1-dən iyulun 15-dək “myCard Junior” debit kart sahibləri ən azı 10 AZN-lik nağdsız əməliyyatlarda
1 AZN keşbek əldə edəcəklər. Kampaniya üzrə maksimum keşbek məbləği - 5 AZN təşkil edəcək.
“AccessBank” Azərbaycanın mikromaliyyələşdirmə bazarında lider olaraq, 2002-ci ildən kiçik və orta bizneslərə xidmət göstərir. Bankın səhmdarları sırasında Asiya İnkişaf Bankı, Avropa İnvestisiya Bankı, Beynəlxalq Maliyyə Korporasiyası kimi beynəlxalq təşkilat və qurumlar yer alır. Bankın 14-ü Bakıda, 20-i bölgələrdə olmaqla, 34 filialı fəaliyyət göstərir və MKOB-lar üçün əlçatan maliyyələşdirmə imkanlarını təqdim etməyə davam edir. Filiallar haqqında əlavə məlumat linkdə təqdim edilir: http://bit.ly/accessbank-filiallar

https://www.innews.az/uploads/news/2024-06/_innews_12c428e7762dcdde9e222504d_o.jpg
По случаю Международного дня защиты детей AccessBank объявляет о запуске специальной кампании, направленной на повышение финансовой грамотности и формирование у детей навыков ответственного управления расходами.
В рамках кампании с 1 июня по 30 июня 2024 года на дебетовые карты myCard Junior будет действовать 50-процентная скидка.
Заказать карту можно перейдя по ссылке:
Кроме того, в период с 1 июня по 15 июля 2024 года держатели карт myCard Junior смогут получить кешбэк в размере 1 AZN за безналичные платежи на сумму не менее 10 AZN. Максимальная сумма кешбэка по акции составляет 5 AZN.
AccessBank, являясь лидером в сфере микрофинансирования в Азербайджане, предоставляет свои услуги малым и средним предприятиям с 2002 года. Среди акционеров банка – Азиатский банк развития, Европейский инвестиционный банк, Международная финансовая корпорация и другие международные финансовые организации и инвестиционные фонды. В настоящее время банк располагает 34 филиалами, 14 из которых находятся в Баку, а 20 – в регионах, и продолжает предоставлять доступные финансовые решения для микро-, малого и среднего бизнеса.