https://www.innews.az/uploads/news/2024-05/_innews_cf97871a0542115adbc489a66_o.jpg
“Nar”ın da tərəfdaşı olduğu Azərbaycan Voleybol Federasiyasının (AVF) qadın və kişi voleybolçulardan ibarət yığma komandaları mayın 17-də Qızıl Avropa Liqasında mübarizəyə başlayacaq. AVF-in etibarlı rabitə tərəfdaşı olan “Nar” hər iki milli komandamıza uğurlar arzu edir.
Qeyd edək ki, qadın və kişi voleybolçulardan ibarət milli komandalarımız Qızıl Avropa Liqası çərçivəsində biri ölkəmizdə olmaqla, üç turda mübarizə aparacaq. Kişilərdən ibarət millimiz ilk oyununa 17-19 mayda doğma meydanda çıxacaq. Qadınlardan ibarət yığmamız isə üçüncü tura 31 may-2 iyun tarixlərində Azərbaycanda yekun vuracaq. Ölkəmizdə baş tutacaq turun oyunlarını Gənclər və İdman Nazirliyinin (GİN) Voleybol Mərkəzində izləyə bilərsiniz.
Voleybol da daxil olmaqla, müxtəlif idman növlərinə marağın artırılmasına dəstək olan “Nar” ölkəmizdə sağlam həyat tərzini təbliğ edir. Mobil operatorun həyata keçirdiyi digər faydalı sosial layihələr haqqında burada tanış ola bilərsiniz.

https://innews.az/uploads/news/2024-05/_innews_cf97871a0542115adbc489a66_o.jpg
The women's and men's volleyball teams of the Azerbaijan Volleyball Federation (AVF), supported by Nar, will enter the Golden European League on May 17. Nar, a reliable communication partner of AVF, wishes success to both our national teams.
Our national teams will compete in three rounds, one to be held in our country, within the framework of the Golden European League. Our men's national team will play its first game on May 17-19 on its home court, while women's team will conclude the third round on May 31-June 2 in Azerbaijan. The games of the tour in our country will be held at the Volleyball Center of the Ministry of Youth and Sports.
By supporting increased interest in various sports, including volleyball, Nar promotes a healthy lifestyle in our country. You can learn about other social projects implemented by the mobile operator here.