https://www.innews.az/uploads/news/2024-05/_innews_cf97871a0542115adbc489a66_o.jpg
“Nar”ın da tərəfdaşı olduğu Azərbaycan Voleybol Federasiyasının (AVF) qadın və kişi voleybolçulardan ibarət yığma komandaları mayın 17-də Qızıl Avropa Liqasında mübarizəyə başlayacaq. AVF-in etibarlı rabitə tərəfdaşı olan “Nar” hər iki milli komandamıza uğurlar arzu edir.
Qeyd edək ki, qadın və kişi voleybolçulardan ibarət milli komandalarımız Qızıl Avropa Liqası çərçivəsində biri ölkəmizdə olmaqla, üç turda mübarizə aparacaq. Kişilərdən ibarət millimiz ilk oyununa 17-19 mayda doğma meydanda çıxacaq. Qadınlardan ibarət yığmamız isə üçüncü tura 31 may-2 iyun tarixlərində Azərbaycanda yekun vuracaq. Ölkəmizdə baş tutacaq turun oyunlarını Gənclər və İdman Nazirliyinin (GİN) Voleybol Mərkəzində izləyə bilərsiniz.
Voleybol da daxil olmaqla, müxtəlif idman növlərinə marağın artırılmasına dəstək olan “Nar” ölkəmizdə sağlam həyat tərzini təbliğ edir. Mobil operatorun həyata keçirdiyi digər faydalı sosial layihələr haqqında burada tanış ola bilərsiniz.

https://innews.az/uploads/news/2024-05/_innews_cf97871a0542115adbc489a66_o.jpg
Женская и мужская волейбольные команды Волейбольной Федерации Азербайджана (АВФ), партнером которой является Nar, 17 мая начнут соревноваться в Золотой Евролиге. Nar, являющийся надежным коммуникационным партнером АВФ, желает успехов обеим нашим сборным.
Наши сборные будут участвовать в трех турах Золотой Евролиги, один из которых состоится в нашей стране. Наша мужская сборная проведет свою первую игру 17-19 мая на домашней площадке. Наша женская сборная завершит третий тур 31 мая-2 июня в Азербайджане. Игры тура в нашей стране пройдут в Волейбольном центре Министерства молодежи и спорта.
Поддерживая повышение интереса к различным видам спорта, в том числе к волейболу, Nar популяризирует здоровый образ жизни в нашей стране. С другими социальными проектами, реализуемыми мобильным оператором, вы можете ознакомиться здесь.