Yelo Bank-ın dəstəyi ilə növbəti SHE Congress tədbiri keçiriləcək
Yelo Bank-ın dəstəyi ilə növbəti SHE Congress tədbiri keçiriləcək Yelo Bank-ın dəstəyi ilə növbəti SHE Congress tədbiri keçiriləcək
Korporativ Sosial Məsuliyyətli Yelo bu dəfə də əlamətdar tədbirin keçirilməsinə dəstək olacaq. Belə ki, 22 may 2024 tarixində Heydər Əliyev Mərkəzində növbəti SHE Congress tədbiri baş tutacaq. Tədbir bu il “İndinin gücü: Anı yaşa” (The power of now: Live the moment!) şüarı ilə keçiriləcək. Tədbirin keçirilməsində əsas məqsəd qadınların şəxsi və peşəkar inkişaflarına dəstək olmaq, həmçinin cəmiyyətin bütün sahələrində onların səlahiyyətlərinin genişləndirilməsini təşviq etməkdir. Tədbirə müxtəlif ölkələrdən və sahələrdən dəvət olunmuş spikerlərin təqdimatları, panel müzakirələri və ən əsası, qarşılıqlı ünsiyyət daxildir. Tədbirdə iştirak ödənişsizdir və hər kəsə açıqdır. İştirak etmək üçün 17 may, saat 18:00-dək qeydiyyatdan keçə bilərsiniz: https://bit.ly/3WD4fFR
Artıq ikinci ildir ki, SHE Congress tədbirinin əsas dəstəkçisi kimi Yelo Bank qadınları uğura ilhamlandırmağı, biznesdə güclərini artırmağı hədəfləyir. Bank qadınların hərtərəfli inkişafı məsələlərini daim diqqətdə saxlayır, bərabər imkanlarlı həyat üçün sosial təşəbbüsləri aktiv dəstəkləyir.
Mikro kredit ilə maraqlanırsınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Yelo Bank, проявляя корпоративную социальную ответственность, в этом году вновь поддерживает проведение знаменательного мероприятия SHE Конгресса. Мероприятие состоится 22 мая 2024 года в Центре Гейдара Алиева и будет проходить под лозунгом «Сила настоящего: живи моментом!» (The power of now: Live the moment!). Основная цель мероприятия — поддержка личного и профессионального развития женщин, а также расширение их прав и возможностей во всех сферах общественной жизни.
Программа мероприятия включает выступления приглашенных спикеров из разных стран, панельные дискуссии и возможности для взаимодействия. Участие в мероприятии бесплатное и открыто для всех. Для регистрации посетите следующую ссылку до 17 мая 18:00: https://bit.ly/3WD4fFR
Yelo Bank, являясь главным спонсором Конгресса SHE второй год подряд, стремится вдохновлять женщин на успех и укреплять их влияние в бизнесе. Банк активно поддерживает инициативы, направленные на создание условий для жизни с равными возможностями и активно занимается продвижением всестороннего развития женщин.
Вас интересует микрокредит? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az