https://www.innews.az/uploads/news/2024-04/_innews_6d67b21e342146c15db14d887_o.jpg
Ölkənin ən böyük özəl telekommunikasiya şirkəti “Bakcell”, 25 aprel tarixində baş tutan mətbuat konfransında yeni brend kimliyini elan edib.
innews.media xəbər verir ki, “Bakcell”in dəyişən dünyanın tələblərinə uyğun rebrendinq tədbiri dünən axşam Bulvardakı innovasiyalarla dolu konsertlə davam edib.
Azərbaycanın telekommunikasiya sahəsi üçün innovasiya və həyəcan dolu bir gündə Bakcell, Röya, Miri Yusif, Tünzalə Ağayeva, Murad Arif, Hüsniyyə Məhərrəmova kimi tanınmış simaların iştirakı ilə tamaşaçılara möhtəşəm şou sərgiləyib. Tədbirin ən maraqlı məqamlarından biri də Bakcell-in mətbuat konfransında açıqladığı süni intellekt dəstəkli humanoid robot Ardinin Murad Ariflə duet oxuması olub.
10 000-lərlə tamaşaçının olduğu tədbirdə gecə boyunca müsabiqələr təşkil edən Bakcell, iPhone 15 Pro Max və digər dəyərli hədiyyələri qaliblərə yerindəcə təqdim edib. Gecənin sonunda isə Bakcell-in vəd etdiyi 100 000 GB hədiyyə bütün Bulvara paylanılıb.
Qeyd edək ki, şirkətin Baş İcraçı Direktoru Klaus Müller mətbuat konfransında çıxışı zamanı ən yaxın müddətdə bir sıra innovativ məhsul və xidmətlərin elan ediləcəyi ilə bağlı məlumat paylaşıb. Tədbirdən də göründüyü kimi Bakcell yeni dövrə keçid etməklə, abunəçilərinə innovasiyalarla dolu təcrübə yaşadacaq.

https://innews.az/uploads/news/2024-04/_innews_6d67b21e342146c15db14d887_o.jpg
Bakcell, крупнейшая частная телекоммуникационная компания страны, представила свой новый бренд на пресс-конференции, состоявшейся 25 апреля. Мероприятие по ребрендингу Bakcell как ответ на требования меняющегося мира продолжилось вчера вечером концертом, полным инноваций на Бульваре.
В день, полный инноваций и впечатлений в телекоммуникационном секторе Азербайджана, компания Bakcell устроила для зрителей захватывающее шоу с участием таких знаменитостей, как Роя, Мири Юсиф, Тунзала Агаева, Мурад Ариф, Хусния Магеррамова. Одним из запоминаяющих моментов мероприятия стал Арди, робот-гуманоид с искусственным интеллектом, представленный компанией Bakcell во время пресс-конференции, который позже тем же вечером спел дуэтом с Мурадом Арифом.
На мероприятии с участием 10000 зрителей Bakcell организовывала конкурсы, раздавала счастливчикам такие призы, как iPhone 15 Pro Max и другие ценные подарки. По завершении вечера все участники концерта на Бульваре получили обещанный подарок в 100 000 ГБ от Bakcell.
Стоит отметить, что в своем выступлении на пресс-конференции генеральный директор компании Клаус Мюллер сообщил, что в ближайшем будущем будет анонсирован ряд инновационных продуктов и услуг компании. Вступая в новую эру, Bakcell предоставит своим клиентам опыт, изобилующий инновациями, о чем и свидетельствует проведенный концерт.