https://www.innews.az/uploads/news/2024-02/_innews_78d65e11c3be9133cd0477595_o.jpg
Birbank Biznes bizneslə məşğul olan şəxslərə rahat imkanlar yartamaq üçün onlayn və sürətli xidmətlər təklif edir. Bu imkanlardan biri də bank qarantiyası məhsuluna aiddir. Belə ki, müştərilər “Sürətli tender” üzrə qarantiya məktubunu Birbank Biznes vasitəsilə tam olaraq onlayn şəkildə ala bilərlər.
Bu rəqəmsal xidmətin əsas üstünlüyü ondan ibarətdir ki, filiala gələrək vaxt itirməyə və kuratora, bank əməkdaşına müraciət etməyə ehtiyac yoxdur. Qarantiyanın ayrılması üçün biznes sahibləri Birbank Biznes vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Müraciət ərizəsi isə avtomatik sistem vasitəsilə formalaşır. Daha sonra müştəri ərizəsini ASAN imza ilə təsdiq edərək, məktubu tam olaraq onlayn formada əldə edir.
Birbank Biznes-in “Sürətli tender” məhsulu bir sıra özəlliklərə malikdir: bir dəfə müqavilə bağlanır və daha sonra qarantiya məktubları ərizə əsasında rəsmləşdirilir; limit rəsmləşdirilməsi komissiyasız həyata keçirilir; illik faiz və limit üzrə komissiya 0% təşkil edir; yalnız qarantiya məktubu əldə etdikdə birdəfəlik komissiya ödənilir.
Qeyd edək ki, Birbank Biznes-də sahibkarların hər gün istifadə etdiyi bir sıra məhsullar var:
- Qarantiya məhsulları: tender, icra, avans, keyfiyyət, ödəniş, gömrük qarantiyası və s.
- Sürətli tender
- Nağd təminatlı qarantiya
- “Biznes overdraft”
- Ticarət əməliyyatlarının maliyyələşdirilməsi üzrə: faktorinq, satışın
maliyyələşdirilməsi, təchizat öncəsi maliyyələşmə
- Gömrük krediti
- Sürətli kredit
- Biznes ipoteka krediti
- Maliyyə lizinqi
- Ənənəvi kredit / Kredit xətti
Sahibkarlara vaxta qənaət etmək imkanı verən Birbank Biznes sistemi haqqında ətraflı məlumat üçün https://birbank.business saytına keçid alın və ya 896 məlumat mərkəzinə zəng edin.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-02/_innews_78d65e11c3be9133cd0477595_o.jpg
Birbank Business offers online and fast services to create comfortable opportunities for businessmen. One of these opportunities is related to bank guarantees. Clients can now acquire a letter of guarantee for “Fast Tender” entirely online through Birbank Biznes, making the process more convenient and accessible for businesses.
The key benefit of this digital service is that there’s no need to spend time visiting a branch or getting in touch with a supervisor or bank staff. Entrepreneurs can apply for a guarantee through Birbank Biznes online. The system automatically generates the application form, which the client confirms with an ASAN signature. Following this, the client receives a letter online, streamlining the entire process.
Birbank Biznes’s “Quick Tender” product offers several advantages: the contract is made just once, and subsequent letters of guarantee are issued based on the application. The limit is provided without any commission, and there are no annual interest rates or commissions on the limit. A one-time fee is charged only upon receiving a letter of guarantee.
- Guarantees: tender, performance, advance, quality, payment, customs, etc.
- Tender limit
- Cash secured guarantee
- Business overdraft
- Trade finance: factoring, sales financing, pre-shipment finance
- Customs loan
- Business mortgage
- Financial leasing
- Traditional loan/credit line
For more information about Birbank Biznes go to the website https://birbank.business or call the 896 information center.