https://www.innews.az/uploads/news/2024-02/_innews_738b15b1e9cfead50142e4838_o.jpg
Fevralın 9-da energetika naziri Pərviz Şahbazov Ağdaş rayon Heydər Əliyev Mərkəzində vətəndaşları qəbul edib.
Qəbulda vətəndaşların elektrik enerjisi şəbəkəsinə qoşulma, elektrik verilişi xətlərinin mühafizə zonası, elektrik qurğu və avadanlıqlarının istismar vəziyyəti, sayğaclaşdırma, qaz təchizatı, qaz sərfiyyatına görə borcun yaranması, işlə təminat və digər məzmunlu müraciətləri dinlənilib, qaldırılan məsələlərin qanunvericiliyin tələblərinə uyğun həll edilməsi üçün müvafiq tapşırıqlar verilib.
Nazirliyin aidiyyəti struktur bölmə rəhbərlərinin iştirakı ilə keçirilmiş qəbulda Ağdaş, Yevlax, Gəncə, Göyçay, Ucar və Qəbələ rayonlarından olan 24 vətəndaş iştirak edib.

The Minister of Energy received citizens in Agdash
The Minister of Energy received citizens in Agdash The Minister of Energy received citizens in Agdash
Energy Minister Parviz Shahbazov received citizens at Heydar Aliyev Center in Agdash on 9 February.
At the reception, citizens' requests for connection to the electric power network, protection zone of power transmission lines, operation status of electrical installations and equipment, metering, gas supply, debt for gas consumption, employment and other content were heard, relevant instructions were given to solve the issues raised in accordance with the requirements of the legislation.
24 citizens from Agdash, Yevlakh, Ganja, Goychay, Ujar and Gabala districts took part in the reception held with the participation of the heads of the relevant structural units of the Ministry.