https://www.innews.az/uploads/news/2024-02/_innews_5e6a3357f71a9be0a02ca1675_o.jpg
“Millionaire Concept” tərəfindən təşkil olunan silsilə tədbirlərin hər zamankı kimi əsas məqsədi yerli və xarici iş adamlarının bir-birlərini tanımaları, sıx və fərdi ünsiyyətləri, bu tanışlıqlardan maksimum dərəcədə fayda əldə etmələri, gələcək iş həyatlarında partnyorluq və s. kimi işlərə qatılmaları üçün əlaqə yaratmaqları naminədir. Tədbirin əsas məqsədlərindən biri də Azərbaycanda layihələrə yatırım etmək, turizm və iqtisadiyyatımızın inkişafına töhfə verməkdir.
Üç gün davam edəcək tədbirə, martın 17-də yerli və xarici iş adamları, influenser, həmçinin öz sahəsinin tanınmış insanlarının iştirakı ilə “Networking Day” və mətbuat konfransı ilə start veriləcək. Növbəti gün, martın 18-də “The Globe Awards”la davam edəcək mükafatlandırma gecəsi, martın 19-da “Millionaire Concept”in xüsusi qapalı ziyafət ilə yekunlaşacaq.
Xatırladaq ki, “Millionaire Concept”in möhtəşəm təşkilatçılığı ilə baş tutacaq bu beynəlxalq tədbir hər zamankı kimi yerli və xarici mətbuatda geniş işıqlandırılacaq. Tədbirdə dünyanın 20-dən çox ölkəsindən işgüzar şəxslər və tanınmış simalar iştirak edəcək.
Qeyd edək ki, “Millionaire Concept” 2020-ci ildə gənc iş adamı Aqil Məmiyev tərəfindən Bakıda təsis olunub. 2022-ci ildə İtalyanın “Made in Italy” nazirliyi tərəfindən marka patenti alıb.

https://innews.az/uploads/news/2024-02/_innews_5e6a3357f71a9be0a02ca1675_o.jpg
17-19 марта 2024 года в нашей столице пройдет глобальное международное мероприятие The Globe Gala, в котором примут участие более 20 стран мира.
Этот мегапроект имеет колоссальный масштаб, глобальное значение, влияние на множество стран, регионов, отраслей или сфер жизни. Как всегда, основная цель наших проектов, организованных при поддержки Millionaire Concept, это отличный Networking, очень продуктивные коллаборации, качественный PR с нашей стороны на международном уровне, и так далее.
Проект длительностью в 3 дня вмещает в себя мероприятия разных форматов:
«Networking day» и «пресс-конференция» с участием местных и иностранных бизнесменов, влиятельных лиц, а также известных людей в своей сфере. Продолжится событие церемонией вручения наград «The Globe Awards, а 19 марта концепция завершится «Частным Гала-ужином».
Стоит отметить, что это международное мероприятие, которое пройдет в рамках великолепной организации «Millionaire Concept», как всегда, будет широко освещаться в отечественных и зарубежных СМИ.
Millionaire Concept была создана в нашей столице, в городе Баку, в 2020 году. В 2022 году она получил патент на товарный знак Министерства производства Италии.