https://www.innews.az/uploads/news/2024-02/_innews_5e6a3357f71a9be0a02ca1675_o.jpg
“Millionaire Concept” tərəfindən təşkil olunan silsilə tədbirlərin hər zamankı kimi əsas məqsədi yerli və xarici iş adamlarının bir-birlərini tanımaları, sıx və fərdi ünsiyyətləri, bu tanışlıqlardan maksimum dərəcədə fayda əldə etmələri, gələcək iş həyatlarında partnyorluq və s. kimi işlərə qatılmaları üçün əlaqə yaratmaqları naminədir. Tədbirin əsas məqsədlərindən biri də Azərbaycanda layihələrə yatırım etmək, turizm və iqtisadiyyatımızın inkişafına töhfə verməkdir.
Üç gün davam edəcək tədbirə, martın 17-də yerli və xarici iş adamları, influenser, həmçinin öz sahəsinin tanınmış insanlarının iştirakı ilə “Networking Day” və mətbuat konfransı ilə start veriləcək. Növbəti gün, martın 18-də “The Globe Awards”la davam edəcək mükafatlandırma gecəsi, martın 19-da “Millionaire Concept”in xüsusi qapalı ziyafət ilə yekunlaşacaq.
Xatırladaq ki, “Millionaire Concept”in möhtəşəm təşkilatçılığı ilə baş tutacaq bu beynəlxalq tədbir hər zamankı kimi yerli və xarici mətbuatda geniş işıqlandırılacaq. Tədbirdə dünyanın 20-dən çox ölkəsindən işgüzar şəxslər və tanınmış simalar iştirak edəcək.
Qeyd edək ki, “Millionaire Concept” 2020-ci ildə gənc iş adamı Aqil Məmiyev tərəfindən Bakıda təsis olunub. 2022-ci ildə İtalyanın “Made in Italy” nazirliyi tərəfindən marka patenti alıb.

https://innews.az/uploads/news/2024-02/_innews_5e6a3357f71a9be0a02ca1675_o.jpg
On March 17-19, 2024, a large-scale event called "The Globe Gala" will take place in Baku. The primary purpose of the series of events organized by Millionaire Concept is to facilitate networking among local and international business figures. The goal is for participants to establish meaningful connections, foster close and personal relationships, and derive maximum benefits from these interactions, paving the way for future collaborations, partnerships, and other business endeavors.
The event, which will last for 3 days, will be started with the "Networking Day" and Press Conference with the participation of local and foreign businessmen, influencers, as well as well-known people in their field on March 17, and the next day, the awarding will continue with "The Globe Awards" on March 18, 2024. On the night of March 19, Millionaire Concept will conclude with "Private Gala Dinner".
This international event, which will take place under the magnificent organization of Millionaire Concept, will be widely covered in the local and foreign media as usual. Businessmen and famous people from more than 20 countries of the world will participate in the event.
Millionaire Concept was established in the capital Baku in 2020. In 2022, it received a brand patent from the Ministry of Enterprises and Made in Italy.