https://www.innews.az/uploads/news/2023-11/_innews_8c3cdaa41c448f21ab1b062fe_o.jpg
Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyinin tabeliyində olan “AzInTelecom” MMC Bakıda keçiriləcək “İnMerge İnnovasiya Sammiti”ndə “Qızıl sponsor” qismində stendlə çıxış edəcək.
30 noyabr-1 dekabr tarixlərində Bakı Konqres Mərkəzində baş tutacaq sammitdə iştirakçılara “AzInTelecom”un innovativ xidmət və məhsulları barədə məlumat veriləcək. Həmçinin şirkətin təqdim etdiyi bir sıra rəqəmsal həllər qonaqlara praktiki formada nümayiş etdiriləcək. Bununla yanaşı, stenddə maraqlı viktorinaların keçirilməsi, fərqlənən iştirakçılara hədiyyələrin təqdim edilməsi nəzərdə tutulub.
Bulud xidmətləri, biometriya texnologiyası əsasında hazırlanan SİMA Rəqəmsal Həllər Platforması, Mərkəzləşdirilmiş İnformasiya Sistemləri və İnformasiya təhlükəsizliyi xidmətləri ilə maraqlanan, həmçinin bu istiqamətdə əməkdaşlıq əlaqələri qurmaq istəyən hər kəs ətraflı məlumat üçün “AzInTelecom” MMC-nin stendini ziyarət edə bilər.
Məlumat üçün bildirək ki, “İnMerge İnnovasiya Sammiti”nin təşkilatçısı “PAŞA Holding”dir. Artıq üçüncü dəfədir ki, təşkil olunan regional tədbirin məqsədi Azərbaycan və regionun aparıcı təşkilatlarını və dövlət qurumlarını korporativ innovasiyalar ətrafında toplamaqdır.
Əsas müzakirə mövzuları elektron ticarət, maliyyə texnologiyaları və telekommunikasiya olacaq. Sammitdə panel müzakirələri və “B2B” formatlı görüşlərin keçirilməsi, eyni zamanda yerli və regiondan gələn komandaların startaplarının təqdimatı nəzərdə tutulub.

https://www.innews.az/uploads/news/2023-11/_innews_8c3cdaa41c448f21ab1b062fe_o.jpg
Operating under the Ministry of Digital Development and Transport AzInTelecom LLC participates as a “Golden Sponsor” at the InMerge Innovation Summit, which will be held in Baku.
Participants will be informed about innovative services and products of AzInTelecom at the summit, which will be held at the Baku Congress Center on November 30-December 1. A number of digital solutions provided by the company will be demonstrated to guests in a practical form. Interesting quizzes will also be held at the stand, and prizes will be presented to distinguished participants.
Those interested in the SİMA digital solutions platform, centralized information systems and information security services developed on the basis of cloud services, biometrics technology, as well as those who want to establish cooperative relationships in this direction and receive detailed information can approach the AzInTelecom stand.
It should be noted that the organizer of the InMerge Innovation Summit is PASHA Holding.
The goal of the regional event, organized for the third time, is to unite leading organizations and government agencies of Azerbaijan and the region around corporate innovation. The main topics of discussion will be e-commerce, financial technology and telecommunications. The summit will feature panel discussions and B2B meetings, as well as startup presentations by local and regional teams.