https://www.innews.az/uploads/news/2023-11/_innews_8c3cdaa41c448f21ab1b062fe_o.jpg
Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyinin tabeliyində olan “AzInTelecom” MMC Bakıda keçiriləcək “İnMerge İnnovasiya Sammiti”ndə “Qızıl sponsor” qismində stendlə çıxış edəcək.
30 noyabr-1 dekabr tarixlərində Bakı Konqres Mərkəzində baş tutacaq sammitdə iştirakçılara “AzInTelecom”un innovativ xidmət və məhsulları barədə məlumat veriləcək. Həmçinin şirkətin təqdim etdiyi bir sıra rəqəmsal həllər qonaqlara praktiki formada nümayiş etdiriləcək. Bununla yanaşı, stenddə maraqlı viktorinaların keçirilməsi, fərqlənən iştirakçılara hədiyyələrin təqdim edilməsi nəzərdə tutulub.
Bulud xidmətləri, biometriya texnologiyası əsasında hazırlanan SİMA Rəqəmsal Həllər Platforması, Mərkəzləşdirilmiş İnformasiya Sistemləri və İnformasiya təhlükəsizliyi xidmətləri ilə maraqlanan, həmçinin bu istiqamətdə əməkdaşlıq əlaqələri qurmaq istəyən hər kəs ətraflı məlumat üçün “AzInTelecom” MMC-nin stendini ziyarət edə bilər.
Məlumat üçün bildirək ki, “İnMerge İnnovasiya Sammiti”nin təşkilatçısı “PAŞA Holding”dir. Artıq üçüncü dəfədir ki, təşkil olunan regional tədbirin məqsədi Azərbaycan və regionun aparıcı təşkilatlarını və dövlət qurumlarını korporativ innovasiyalar ətrafında toplamaqdır.
Əsas müzakirə mövzuları elektron ticarət, maliyyə texnologiyaları və telekommunikasiya olacaq. Sammitdə panel müzakirələri və “B2B” formatlı görüşlərin keçirilməsi, eyni zamanda yerli və regiondan gələn komandaların startaplarının təqdimatı nəzərdə tutulub.

https://www.innews.az/uploads/news/2023-11/_innews_8c3cdaa41c448f21ab1b062fe_o.jpg
ООО «AzInTelecom» при Министерстве цифрового развития и транспорта выступило в качестве «Золотого спонсора» на Инновационном саммите InMerge, который пройдет в Баку.
Об инновационных услугах и продуктах «AzInTelecom» участники будут проинформированы на саммите, который пройдет в Бакинском конгресс-центре 30 ноября-1 декабря. Гостям в практической форме будет продемонстрирован ряд цифровых решений компании. На стенде также пройдут интересные викторины, а отличившимся участникам будут вручены призы.
К стенду «AzInTelecom» могут подойти те, кто интересуется платформой цифровых решений SİMA, централизованными информационными системами и услугами информационной безопасности, разработанными на основе облачных сервисов, технологии биометрии, а также желающими наладить отношения сотрудничества в этом направлении и получить подробную информацию.
Отметим, что организатором Инновационного саммита InMerge является PASHA Holding.
Целью регионального мероприятия, организуемого в третий раз, является объединение ведущих организаций и государственных учреждений Азербайджана и региона вокруг корпоративных инноваций. Основными темами обсуждения станут электронная коммерция, финансовые технологии и телекоммуникации. На саммите запланированы панельные дискуссии и встречи в формате «B2B», а также презентации стартапов местными и региональными командами.