https://www.innews.az/uploads/news/2022-06/_innews_9cb254bc2105bcde86c7331da_o.jpg
Kapital Bank hər zaman sahibkarların daha rahat və fasiləsiz xidmət almaları üçün müxtəlif innovativ və onlayn yeniliklər təqdim edir. Bir neçə yeni xidməti təqdim etmək üçün Kapital Bank 22 iyun 2022-ci il tarixində sahibkarları, tərəfdaşları JW Marriott Absheron Baku Hotelə topladı. “Məsafə saxlamırıq!” şüarı ilə keçirilən tədbiri keçirməkdə məqsəd yeni onlayn xidmətləri real olaraq nümayiş etdirmək, həmçinin sahibkarları maraqlandıran sualları cavablandırmaq idi.
Tədbiri açılış nitqi ilə Kapital Bank-ın Korporativ və KOS Satış İdarəsinin Baş Direktoru Fərid Hidayətzadə açdı. O, çıxışı zamanı Kapital Bank-ın sahibkarlarla əməkdaşlığının inkişafı, görülən işlər, gələcək planlar və bəzi statistik məlumatlar barədə məlumat verdi. Sonra isə Kapital Bank-ın əməkdaşları tərəfindən təqdimatlar keçirildi.
Kapital Bank-ın KOS və Korporativ bankçılıq sahəsinin kreditləşmə məhsulları üzrə məhsul sahibi Bəhruz Camalov üz tanıma funksiyası ilə müqavilələrin məsafədən imzalanması imkanı, KOS və Korporativ bankçılıq sahəsinin ödənişlər və köçürmələr üzrə məhsul sahibi Rüfət Səbziyev Müştəri Bank Mobile tətbiqinin biznes adamlarının gündəlik iş həyatının bir hissəsi olması, KOS və Korporativ bankçılıq sahəsinin POS məhsulları üzrə məhsul sahibi Günel Talıbova rəqəmsal ödənişlərdə yenilik olan Mobile POS məhsulu barədə, KOS və Korporativ bankçılıq sahəsinin açıq bankçılıq və B2B inteqrasiyalar üzrə məhsul sahibi Cavidan Alıcanov isə açıq API portalının sahibkarların işinin asanlaşdırılması imkanı haqqında ətraflı məlumat verdi.
Rəsmi hissə bitdikdən sonra foyedə hazırlanan xüsusi stenddə bir neçə yeni onlayn xidmətlərin, həmçinin Mobil POS-un real həyatda nə cür işləməsi qonaqlara nümayiş olundu və suallar cavablandırıldı.
Qeyd edək ki, Kapital Bank mütəmadi olaraq müştərilərə göstərilən xidmətləri və təqdim edilən məhsulların şərtlərini sadələşdirərək məsafədən həyata keçirilməsi üçün müxtəlif yeniliklər təqdim edir. Bununla da müştərilər vaxta qənaət etməklə prosesləri daha sürətli yerinə yetirə bilirlər.

https://innews.az/uploads/news/2022-06/_innews_9cb254bc2105bcde86c7331da_o.jpg
22 июня 2022 года Kapital Bank провел в отеле JW Marriott Absheron Baku презентацию своих новых недавно запущенных онлайн-продуктов и услуг для бизнеса. На презентацию, которая проходила под слоганом Məsafə saxlamırıq! («Не держим дистанцию!»), были приглашены корпоративные клиенты банка, предприниматели и партнеры. Целю мероприятия было предоставить полную информацию о новых дистанционных услугах и сервисах, вживую продемонстрировать их преимущества и возможности, а также ответить на вопросы гостей.
Мероприятие со вступительной речью открыл Фарид Хидаятзаде, главный директор по корпоративным продажам Kapital Bank. В своем выступлении он обозначил основные направления развития сотрудничества Kapital Bank с предпринимателями, рассказал о проделанной работе и планах на будущее, а также поделился некоторой статистической информацией. Затем сотрудники банка провели презентацию продуктов.
Product Owner (PO) по кредитным продуктам трайба МСБ и корпоративного банкинга Kapital Bank Бахруз Джамалов рассказал о возможности дистанционного подписания договоров с помощью системы распознавания лиц, PO по платежам и переводам того же трайба Руфат Сабзиев дал подробную информацию о том, как приложение Müştəri Bank может облегчить повседневную жизнь предпринимателей, PO по POS-услугам Гюнель Талыбова презентовала новинку в отечественной сфере цифровых платежей — сервис Mobile POS, а Джавидан Алыджанов, PO по открытому банкингу и B2B-интеграции, детально рассказал об открытом API-портале Kapital Bank и его функционале.
После официальной части сотрудники банка на специальном стенде в фойе наглядно продемонстрировали как новые онлайн-услуги и сервисы работают в реальной жизни и ответили на вопросы участников мероприятия.
Kapital Bank регулярно внедряет различные нововведения, направленные на удаленное предоставление продуктов и услуг. Это позволяет клиентам быстрее решать свои банковские вопросы и экономить время.