https://www.innews.az/uploads/news/2022-06/_innews_c1a8104f37ae207f1e460f356_o.jpg
Bank VTB (Azərbaycan) ASC Pərakəndə və Korporativ biznesin müştərilərinin gecikdirilmiş borcları ilə işləməк üçün sisteminin alınması ilə əlaqədar AÇIQ TENDER ELAN EDİR
Xətai pr.38, Messenat Holdinq, AZ 1008 ünvanında yerləşən Bank VTB (Azərbaycan) ASC-nin ofisində tender sənədləri ilə tanış ola bilərsiz. Tender təklifləri 20.06.2022-cı il saat 16:00-dan gec olmayaraq qeyri-şəffaf zərfdə bağlanmış və möhürlənmiş şəkildə, təqdim edilən sənədlərin möhürlənmiş və imzalanmış siyahısını əlavə olaraq, Bakı şəhəri, Nəsimi rayonu, Xətai pr., 38 ünvanında yerləşən Bankın baş ofisinə təqdim edilməlidir.

https://www.innews.az/uploads/news/2022-06/_innews_c1a8104f37ae207f1e460f356_o.jpg
Bank VTB (Azerbaijan) OJSC ANNOUNCES A TENDER for the purchase of a system for dealing with overdue debts of retail and corporate business customers
The bid must be submitted in an opaque closed double envelope with an attached list of the contents of the documents, certified by the seal of the counterparty (if the counterparty is an individual entrepreneur, by signature) till 16:00 June 20, 2022 to the Bank's main office at the address: Baku, 38 Khatai Ave., Messenat Plaza, VTB Bank OJSC (Azerbaijan), АZ 1008, Competitive (Tender) Committee of VTB Bank OJSC (Azerbaijan).