https://www.innews.az/uploads/news/2023-06/_innews_c3a158290ae7cfa8fd95947f5_o.jpg
Yelo Bank ölkəmizdə, xüsusilə regionlarda uşaq futbolunun inkişafı üçün növbəti təşəbbüskar addım atıb. Bu dəfə Bank, Futbolun İnkişaf Fondu və “Araz Naxçıvan” futbol klubunun təşkilatçılığı ilə “Heydər Əliyev İli”nə həsr olunmuş “Yay futbol düşərgəsi”nə dəstək olub. Naxçıvan şəhərində keçirilən düşərgədə aztəminatlı ailələrdən 40 nəfər uşaq iştirak edib. Yeddi günlük düşərgə zamanı uşaqlar üçün müxtəlif mövzuları əhatələyən fərdi inkişaf təlimləri və futbol dərsləri keçirilir, fərqli sahələrdən ekspert qonaqlar dəvət edilir. Düşərgə çərçivəsində uşaqlar üçün həmçinin, Naxçıvan şəhərində yerləşən Heydər Əliyev muzeyinə ekskursiya təşkil olunacaq.
Xatırladaq ki, Yelo Bank bundan əvvəl AFFA-nın təşkilatçılığı ilə keçirilən “Kəndlərdə idmanı inkişaf etdirək” proqramının çərçivəsində Cocuq Mərcanlı, Ağdaş, Gəncə, Goranboy, Şəmkir, Gədəbəy və Göygöl məktəblilərinə dəstək olub. Həyata keçirilən layihələrlə Yelo Bank yeni nəsil futbol ulduzları üçün daha parlaq gələcək yaratmağı hədəfləyir.
Onlayn kredit sifarişi (https://www.yelo.az/az/individuals/online-services/loan_request/) ilə bağlı əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram və ya Whatsapp hesablarımıza yazın.

https://innews.az/uploads/news/2023-06/_innews_c3a158290ae7cfa8fd95947f5_o.jpg
Yelo Bank продолжает предпринимать инициативные шаги для развития детского футбола в нашей стране, особенно в регионах. В этот раз Банк поддержал "Летний футбольный лагерь", посвященный "Году Гейдара Алиева", организованный Фондом развития футбола и футбольным клубом "Араз Нахчыван". В лагере, который проходил в городе Нахчыван, приняли участие 40 детей из малообеспеченных семей. В течение семи дней проводились индивидуальные тренировки по различным тематикам и футбольные занятия для детей, приглашались эксперты из разных областей. В рамках лагеря также была организована экскурсия для детей в Музей Гейдара Алиева в городе Нахчыван.
Напоминаем, что ранее Yelo Bank поддержал программу "Развиваем спорт в сельских районах", организованную АФФА, и оказал поддержку школьникам из Мерджанлы, Агдама, Гянджи, Горанбоя, Шамкира, Гедабека и Гёгёля. С реализацией таких проектов Yelo Bank стремится создать яркое будущее для нового поколения футбольных звезд.
У вас есть дополнительные вопросы по онлайн-заказу кредита (https://www.yelo.az/az/individuals/loans/)? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите нам через Facebook, Instagram или WhatsАpp.