https://www.innews.az/uploads/news/2023-06/_innews_f306ae9d81c4c3000f314d2a1_o.jpg
Yelo Bank sahibkarlara vaxta qənaət edərək bütün diqqətlərini biznesin inkişafına yönəltməyə dəstək olur. Belə ki, Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyinin tabeliyində olan “AzInTelecom” MMC-in yaratdığı SİMA yeni nəsil rəqəmsal imzanın köməkliyi ilə Yelo biznes tətbiqində qeydiyyatdan keçmək mümkündür. Bununla da müştərilər istənilən vaxt, istənilən yerdən Yelo biznes tətbiqində qeydiyyatdan keçərək Bankın fərdi sahibkarlar üçün nəzərdə tutulan xidmət və məhsullarına rahat giriş əldə edəcəklər.
Hazırda Yelo Bank ilə SİMA arasında digər xidmətlər üzrə də inteqrasiya işləri sürətlə davam edir. Yaxın zamanda sahibkarlar tətbiqdə SİMA-nın köməkliyi ilə onlayn biznes hesabı aça biləcəklər. Tezliklə həmçinin kredit üçün müraciət edərkən sənədləri SİMA ilə imzalamaq da mümkün olacaq. Hər iki xidmət sayəsində sahibkarların filiala getməsinə, növbələrdə gözləməsinə, fiziki olaraq kağız sənədləri imzalamasına ehtiyac qalmayacaq. Rəqəmsal imzanı əldə etmək üçün SİMA tətbiqini mobil cihaza yükləmək və bir dəfə qeydiyyatdan keçmək kifayətdir.
Biznesə aid bank əməliyyətlarını istənilən yerdən, istənilən zaman Yelo tətbiqi üzərindən asanlıqla həyata keçirə bilərsiniz. Siz də müasir mobil bank xidmətlərindən zövq almaq üçün parlaq Yelo tətbiqini yükləyin: https://bit.ly/ylkshn
Depozit məhsulu haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram və ya Whatsapp hesablarımıza yazın.

https://innews.az/uploads/news/2023-06/_innews_f306ae9d81c4c3000f314d2a1_o.jpg
Yelo Bank помогает предпринимателям сфокусировать все усилия на развитии своего бизнеса, сэкономив время. Благодаря поддержке "AzInTelecom" LLC, входящего в структуру Министерства Цифрового Развития и Связи, теперь можно пройти регистрацию в бизнес-приложении Yelo с использованием цифровой подписи SIMA нового поколения. Это позволяет клиентам в любое время, в любом месте удобным способом получить доступ к услугам и продуктам, предназначенным для индивидуальных предпринимателей.
На данный момент, продолжаются работы по интеграции других сервисов между Yelo Bank и SIMA. В скором времени, предприниматели смогут открыть онлайн-бизнес-счет с помощью SIMA в приложении. Кроме того, вскоре предоставится возможность подписывать документы с помощью SIMA при подаче заявки на кредит. Благодаря обеим услугам,предпринимателям больше не придется посещать филиал, ждать в очереди и физическиприсутствовать при подписывании бумажных документов. Для получения цифровой подписи, достаточно загрузить приложение SIMA на мобильное устройство и пройти однократную регистрацию.
Банковские операции, связанные с бизнесом, можно выполнять с любого места и в любое время с помощью приложения Yelo. Чтобы насладиться современными мобильными банковскими услугами, загрузите яркое приложение Yelo: https://bit.ly/ylkshn
У вас есть дополнительные вопросы о депозите? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите нам через Facebook, Instagram или WhatsАpp.