Yelo Bank tələbələr üçün mentorluq layihəsinə start verib
Yelo Bank tələbələr üçün mentorluq layihəsinə start verib Yelo Bank tələbələr üçün mentorluq layihəsinə start verib
Bank sahəsində karyera qurmaq istəyən tələbələr üçün əla fürsət! Ölkənin parlaq bankı Yelo fərqlənmək və inkişaf etmək istəyən gənclər üçün “Walk and Talk” layihəsini başladır. Bu layihə təmiz hava, gəzinti və mentorluq kimi üç meyarı özündə cəmləşdirir. Lahiyə çərçivəsində Yelo-nun fərqli departament rəhbərləri gənclərə özünü peşəkar kimi yetişdirmək, bankda karyera qumaq üçün məsləhətlər verəcək və onlarla səhər yeməyində iştirak edəcəklər. Gəzinti zamanı müxtəlif maraqlı kvestlər və tapşırıqlar yerinə yetiriləcək. İştirak etmək üçün namizədlərdən özləri haqqında 1 dəqiqəlik qısa video çəkmələri, bu videonu #yelowalkandtalk heştəqi ilə öz sosial media hesablarında hər kəsə açıq paylaşmaları tələb olunur. Hazır videonun linkini isə qeydiyyat üçün yaradılmış xüsusi sorğuda yerləşdirmək lazımdır.
Qeyd edək ki, layihə üçün seçiləcək iştirakçıların sayı məhduddur. Odur ki, parlaq Yelo komandası ilə dəyərli təcrübə toplamaq istəyirsinizsə, vaxt itirmədən qeydiyyatdan keçməyiniz tövsiyə olunur. Son müraciət tarixi: 2 iyun 2023-cü il.

Yelo Bank запускает проект наставничества для студентов
Yelo Bank запускает проект наставничества для студентов Yelo Bank запускает проект наставничества для студентов
Отличная возможность для студентов, мечтающих о карьере в банковской сфере! Ведущий банк страны, Yelo, запускает проект "Walk and Talk" для молодых людей, желающих выделиться и развиваться. Этот проект объединяет три основных элемента: свежий воздух, прогулку и менторство. В рамках проекта руководители различных отделов Yelo дадут молодым людям советы по профессиональному развитию, построению карьеры в банке и примут участие в утреннем обеде с ними. Во время прогулки будут выполняться различные интересные квесты и задания. Для участия от кандидатов требуется снять короткое видео длительностью 1 минуту о себе, опубликовать это видео на своих социальных сетях с хэштегом #yelowalkandtalk, и затем разместить ссылку на видео в специальной форме для регистрации.
Отметим, что количество участников проекта ограничено. Поэтому если вы хотите получить ценный опыт вместе с яркой командой Yelo, рекомендуем вам не терять времени и зарегистрироваться как можно скорее. Крайний срок подачи заявок: 2 июня 2023 года.