Yelo Bank “Kəndlərdə idmanı inkişaf etdirək” layihəsində aktiv iştirakını davam etdirir. Bank bu dəfə Şəmkir, Gədəbəy və Göygöldə məktəblilərə dəstək göstərib. Layihə çərçivəsində tədbirdə iştirak edən 100-ə yaxın məktəbli onlara hədiyyə edilmiş Yelo formalarında öz idman bacarıqlarını nümayiş etdiriblər. Dəstək göstərilən məktəblilər arasında şəhid və qazi ailələrindən uşaqlar da iştirak edib.
Yelo Bank AFFA və Uşaq Gənclər Futbol Federasiyasının birgə təşkilatçılığı ilə həyata keçirilən bu layihəyə iki ilə yaxındır ki, dəstək olur. Xatırladaq ki, bundan öncə Bank layihə üzrə Cocuq Mərcanlı, Ağdaş, Gəncə, Goranboy və Türkan qəsəbəsində ümumi 200-dən çox məktəbliyə Yelo formaları hədiyyə edib. Bu ilin sonunadək layihənin digər bölgələrdə də reallaşdırılması planlaşdırılıb.
Bank xidmətləri haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram və ya Whatsapp hesablarımıza yazın.

Yelo Bank продолжает активное участие в проекте "Развиваем спорт в деревнях". На этот раз Банк оказал поддержку школьникам из Шамкира, Кедабека и Гёйгёля. В рамках данного проекта около 100 школьников продемонстрировали свои спортивные навыки в подаренных им Yelo формах. Также в мероприятии приняли участие дети шехидов и ветеранов Отечественной войны.
Уже почти два года Yelo Bank поддерживает этот проект, реализуемый совместно с Ассоциацией футбольных федераций Азербайджана (AFFA) и Федерацией молодежного и детского футбола.
Напомним, что ранее Банк подарил Yelo формы более чем 200 школьникам из сел Туркан, Cocuq Mərcanlı, а так же города Гянджи, Агдашского и Горанбойского районов. Планируется, что до конца этого года проект будет реализован также в других регионах.
Есть дополнительные вопросы по банковским услугам? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите нам через Facebook, Instagram или WhatsАpp.