https://www.innews.az/uploads/news/2023-02/_innews_135089f4e799039e49cadc3f3_o.jpg
Kapital Bank nağd pul krediti götürən müştərilər üçün yenidən “Kreditini biz ödəyək” adlı stimullaşdırıcı lotereya keçirir. Şərtlərə görə 6 fevral – 29 mart 2023-cü il tarixləri arasında onlayn kanallar vasitəsilə kredit götürən müştərilər avtomatik olaraq lotereyada iştirak edib, qalib ola bilərlər.
3 mart və 5 aprel tarixlərində keçirilən tirajlar zamanı hər ay üzrə 23 müştərinin maksimum 500 AZN olmaqla aylıq kredit ödənişi bank tərəfindən ödəniləcək. 5 aprel 2023-cü il tarixində keçiriləcək ikinci tirajda isə həmçinin ümumilikdə lotereyada iştirak hüququ qazanan, hətta əvvəlki tirajlarda qalib olan 3 müştərinin maksimum 10 000 AZN olmaqla bütün kredit məbləği Kapital Bank tərəfindən ödəniləcək.
Qaliblər 3 mart və 5 aprel 2023-cü il tarixlərində, saat 11:00-da, Bankın “Birstudio” ofisində (Bakı şəhəri, Cəfər Cabbarlı küçəsi, 44 ünvanında), tiraj komissiyasının müəyyən olunmuş üzvlərinin iştirakı ilə, kompüterdə xüsusi proqramın təsadüfi seçimi vasitəsilə müəyyən olunacaq. Bankın Facebook sosial şəbəkə səhifəsində canlı yayımlanacaq.

https://innews.az/uploads/news/2023-02/_innews_135089f4e799039e49cadc3f3_o.jpg
Kapital Bank в очередной раз проводит для своих клиентов, взявших кредит наличными, стимулирующую лотерею Kreditini biz ödəyək («Оплатим ваш кредит»). Согласно условиям лотереи, заемщики, оформившие кредит в Kapital Bank с 6 февраля по 29 марта 2023 года через онлайн-каналы, автоматически становятся участниками лотереи и получают шанс стать победителями.
В ходе тиражей, которые пройдут 3 марта и 5 апреля 2023 года, банк оплатит 23 клиентам ежемесячный платеж по кредиту (до 500 AZN). Во втором тираже, который состоится 5 апреля, и в котором примут участие все участники и даже победители обоих тиражей, Kapital Bank также погасит 3 клиентам всю сумму кредита (до 10 000 AZN).
Победители будут определены 3 марта и 5 апреля 2023 года, в 11:00, в офисе Birstudio (г. Баку, ул. Джафара Джаббарлы, 44) в присутствии членов тиражной комиссии случайным образом с помощью специальной компьютерной программы. Розыгрыши будут транслироваться в прямом эфире на странице банка в Facebook.