https://www.innews.az/uploads/news/2022-03/_innews_c3ed2666f91b10d8f8f86d27f_o.jpg
Yelo Bank-ın mikro biznes sahibləri üçün kampaniyasından faydalanmağa tələsin, çünki bitməyinə 3 gün qaldı. Kampaniya çərçivəsində məbləğindən asılı olmayaraq mikro kredit 0% komissiya ilə təklif olunur. Yelo Bank-da mikro biznes kreditlərinin birbaşa karta köçürülmə imkanı da var. Bunun üçün yalnız bir dəfə banka yaxınlaşaraq kart almağınız və krediti rəsmiləşdirməyiniz kifayətdir. Növbəti kredit məbləği üçün banka gəlməyə ehtiyac olmayacaq, vəsait birbaşa kartınıza köçürüləcək.
Bankın hədiyyə etdiyi mikro biznes kartı sizə hansı üstünlükləri qazandıracaq?
100 000 AZN-dək kredit götürmə imkanı
12 ayadək güzəşt müddəti
Çevik sənədləşmə
Ödəniş planını öz biznesinizə uyğun seçmək imkanı
Bu, hələ hamısı deyil: kreditin rəsmiləşdirilməsi zamanı şərti girov və ya evə baxış tələb olunmur. Sığorta və hesabın açılması kimi hər hansı əlavə xərc də yoxdur.
Həmçinin fond vəsaiti hesabına (AKİA, SİF) illik cəmi 5%-dən başlayan biznes kreditləri də almaq mümkündür. Bu kreditlərin maksimal məbləği 10 milyon manatdır.

https://innews.az/uploads/news/2022-03/_innews_c3ed2666f91b10d8f8f86d27f_o.jpg
До окончания кампании Yelo Bank-а специально для владельцев микробизнеса осталось всего 3 дня, спешите воспользоваться! В рамках кампании предлагаются микрокредиты с комиссией 0% вне зависимости от суммы. Также в Yelo Bank есть возможность перечислять кредиты микробизнеса прямо на карту. Чтобы воспользоваться услугой, достаточно всего лишь один раз подойти в банк, получить карту и оформить кредит. Вам не нужно будет приходить в банк за очередной суммой кредита, средства будут переведены прямо на вашу карту.
Каковы преимущества микробизнес карты, предоставляемой банком?
• Возможность получения кредита до 100 000 манатов
• Льготный период до 12 месяцев
• Гибкая документация
• Возможность выбрать тарифный план с учетом вашего бизнеса
Но и это еще не всё: при подаче заявки на кредит не требуется ни условного залога, ни осмотра дома. Никаких дополнительных затрат, таких как страховка и открытие счета.
Также возможно получение бизнес-кредитов всего от 5% годовых за счет средств фонда (ААКР, ФРП). Максимальная сумма этих кредитов составляет 10 миллионов манатов.