İki gün sonra Birbank lotereyasının qalibləri məlum olacaq
İki gün sonra Birbank lotereyasının qalibləri məlum olacaq İki gün sonra Birbank lotereyasının qalibləri məlum olacaq
Məlumat verdiyimiz kimi bütün növ Birbank (həmçinin BirKart) kart sahibləri nağdsız ödənişlər etməklə Bakıda 2 otaqlı təmirli mənzil, 2 ədəd Toyota Corolla avtomobili, 10 ədəd MacBook Air və ya 10 ədəd iPhone 14 Pro smartfonu qazana bilərlər. 26 yanvar 2023-cü il tarixində, saat 19:15-də İctimai Televiziyanın canlı efirində keçiriləcək lotereya tirajı zamanı 23 ədəd Birbank kartının sahibləri qiymətli hədiyyələr qazanacaqlar. Tiraj həmçinin Birbank-ın rəsmi YouTubeFacebook səhifələrində də canlı yayımlanacaq.
Nəzərinizə çatdıraq ki, şərtlərə görə lotereyada iştirak üçün Birbank kart sahibləri 17 oktyabr 2022-ci il tarixindən 5 yanvar 2023-cü il tarixinədək taksit və ya debet Birbank kartları ilə 10 AZN və daha çox məbləğdə uğurlu nağdsız əməliyyat edərək lotereyada 1 iştirak şansı qazanırdılar. Birbank rəqəmsal bankında və Umico Marketdə edilən 10 AZN və daha çox məbləğdə uğurlu əməliyyatlar isə kart sahibinə 2 iştirak şansı qazandırıb. Əgər müştərinin bir neçə Birbank kartı varsa, hər biri lotereyada ayrılıqda iştirak edir. Hər müştəri bir Birbank kartı ilə yalnız 1 dəfə qalib ola bilər. Kampaniya ilə bağlı ətraflı məlumat üçün – https://bir.bank/bblotpr.

https://www.innews.az/uploads/news/2023-01/_innews_462f988aae7425a9b62b2f61b_o.jpg
Как сообщалось ранее, держатели любой разновидности карты Birbank (и BirKart в том числе) за совершение безналичных оплат могут выиграть 2-комнатную квартиру с ремонтом в Баку, 2 автомобиля Toyota Corolla, 10 ноутбуков MacBook Air или 10 смартфонов iPhone 14 Pro. 23 счастливых обладателя карты Birbank выиграют эти ценные призы в ходе розыгрыша лотереи, которая состоится в прямом эфире Общественного телевидения 26 января 2023 года в 19:15. Розыгрыш также будет транслироваться на официальных страницах Birbank в YouTube и Facebook.
Согласно условиям лотереи, держатели как дебетовой карты, так и карты рассрочки Birbank получали 1 шанс за каждую успешную безналичную транзакцию на сумму 10 AZN и более, совершённую с 17 октября 2022 года по 5 января 2023 года. Успешные операции в цифровом банке Birbank и Umico Marketplace на сумму 10 AZN и более давали 2 шанса. Если у клиента есть несколько карт Birbank, успешные транзакции по каждой карте брались отдельно в расчет. Для получения дополнительной информации о лотерее перейдите по ссылке https://bir.bank/bblotpr.