https://www.innews.az/uploads/news/2023-01/_innews_687d3ac4f0134c7a0ea7d4e09_o.jpg
AZAL QSC-nin tərkibinə daxil olan “Buta Airways” aşağıbüdcəli aviaşirkəti uçuş proqramının inkişafı çərçivəsində marşrut şəbəkəsində Bakıdan Volqoqrad şəhərinə yeni istiqamət açır.
Uçuşlar martın 16-dan etibarən həftədə üç dəfə həyata keçiriləcək. Uçuşlar Bakıdan həftənin çərşənbə axşamı, cümə və şənbə günləri, Volqoqraddan isə çərşənbə, şənbə və bazar günləri həyata keçiriləcək.
Biletləri aviadaşıyıcının www.butaairways.az saytında ("Büdcə", "Standart" və "Super" tarifləri üzrə), həmçinin aviaşirkətin akkreditə olunmuş agentliklərində (yalnız "Super" tarifi üzrə) əldə etmək mümkündür. Aviabiletləri “Buta Airways” mobil tətbiqi vasitəsilə də əldə etmək olar.
Bu reyslərə qüvvədə olan epidemioloji məhdudiyyətlər şəraitində uçuşuna icazə verilən sərnişinlər qəbul ediləcək.

https://innews.az/uploads/news/2023-01/_innews_687d3ac4f0134c7a0ea7d4e09_o.jpg
Низкобюджетная авиакомпания Buta Airways, входящая в состав ЗАО AZAL, в рамках развития полетной программы открывает новое направление в своей маршрутной сети из Баку в Волгоград.
Рейсы планируются три раза в неделю с 16 марта.
Полеты запланированы еженедельно по вторникам, пятницам и субботам из Баку, а из Волгограда – по средам, субботам и воскресеньям.
Билеты доступны на сайте авиаперевозчика www.butaairways.az (тарифы «Бюджет», «Стандарт» и «Супер»), а также в аккредитованных агентствах авиакомпании (только тариф «Супер»). Приобрести билеты на рейсы можно также через мобильное приложение Buta Airways.