https://www.innews.az/uploads/news/2022-12/_innews_3436dbb72a2577c1f9c7df396_o.jpg
Yelo Bank-ın təşkilati dəstəyi ilə Avropa Gənclər Parlamentinin (AGP) sessiyası keçirilib. Bankın Baş ofisinin tədbir zalında baş tutmuş görüşdə xarici tələbələr də daxil olmaqla 150-dən çox fəal və təşəbbüskar AGP üzvü iştirak edib. Görüşdə iqtisadi və sosial məsələlər, gender bərabərliyi, qida təhlükəsizliyi, texnologiya və s. üzrə gündəmdə olan ictimai məsələlər müzakirə edilib. Bu sahələr üzrə 8 komitənin birgə əməyi nəticəsində hazırlanmış yekun təkliflər paketi Baş Assambleya formatında ümumi müzakirəyə çıxarılıb.
Qeyd edək ki, Yelo Bank Korporativ Sosial Məsuliyyət strategiyası çərçivəsində gənclərin inkişafına yönəlmiş layihələrə dəstək olur. Bu strategiya çərçivəsində Bank bir sıra yerli və beynəlxalq gənclər təşkilatları ilə aktiv əməkdaşlıq edir. Əsas məqsəd gənclərimizi bu kimi maarifləndirici tədbirlərə cəlb etmək və onların şəxsi inkişaflarına töhfə verməkdir. Baş ofisin müasir texniki avadanlıqlarla təchiz olunmuş və 400-ə yaxın auditoriyanı əhatələyən tədbir zalında Bankın daxili tədbirləri ilə yanaşı, maarifləndirici və sosial bir sıra tədbirlərin keçirilməsinə də dəstək göstərilib.
Bank xidmətləri, həmçinin debet kart (https://www.yelo.az/az/individuals/cards/yelo-kart-debet/) haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram və ya Whatsapp hesablarımıza yazın.

https://innews.az/uploads/news/2022-12/_innews_3436dbb72a2577c1f9c7df396_o.jpg
При организационной поддержке Yelo Bank состоялась очередная Сессия Европейского молодежного парламента. Более 150 активных и инициативных членов ЕМП, а также иностранные студенты, приняли участие во встрече, состоявшейся в актовом зале головного офиса Банка. На заседании обсуждались экономические и социальные вопросы, гендерное равенство, безопасность пищевых продуктов, технологии и другие значимые для общества вопросы. Пакет итоговых предложений, подготовленный в результате совместной работы 8 комитетов по этим направлениям, был вынесен на общее обсуждение в формате Генеральной Ассамблеи.
Следует отметить, что Yelo Bank поддерживает проекты, направленные на развитие молодежи в рамках стратегии «Корпоративная социальная ответственность». В рамках этой стратегии Банк активно сотрудничает с рядом местных и международных молодежных организаций. Основная цель – вовлечь нашу молодежь в различные образовательные мероприятия и способствовать ее личностному развитию. В актовом зале головного офиса на 400 человек, оснащенном современным техническим оборудованием, помимо внутренних мероприятий Банка также часто проводятся образовательные и социальные мероприятия.
У вас есть дополнительные вопросы по банковским услугам или дебетовым картам (https://www.yelo.az/ru/individuals/cards/yelo-kart-debet/)? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram или Whatsapp.