https://www.innews.az/uploads/news/2026-08/_innews_9318f1bc0d69bfe204c3a164e_o.jpg
Birbank müştəriləri üçün yeni kampaniyaya start verir. Belə ki, 6 avqust – 10 sentyabr 2026-cı il tarixləri arasında Birbank Star kartını əldə edən müştərilər 30 sentyabr 2026-cı il tarixinədək kartdan nağdlaşdırma əməliyyatlarını komissiyasız həyata keçirə bilərlər.
Kampaniya gündəlik maliyyə ehtiyaclarını daha rahat qarşılamaq istəyən istifadəçilər üçün əlavə üstünlüklər də yaradır. Belə ki, aktiv Birbank Star kartı olmayan və kampaniya müddətində yeni Birbank Star kartı əldə edən müştərilər 30 sentyabr 2026-cı il tarixinədək kredit limiti hesabına nağdlaşdırma, köçürmə və məhsul şərtlərinə əsasən komissiya tətbiq edilən digər maliyyə əməliyyatlarını komissiyasız həyata keçirə bilərlər. Bununla yanaşı, Birbank Star kart sahibləri 30 000 manatadək kredit xəttindən yararlana, alış-verişlərini komissiyasız həyata keçirə, Bir ekosisteminin partnyorlarında etdikləri ödənişlərə görə limitsiz bonuslar qazana, həmçinin QR ödənişləri zamanı ikiqat ƏDV geri al imkanından faydalana bilərlər.
Birbank Star istifadəçilərə kredit vəsaitindən daha çevik istifadə imkanı da yaradır. Kart sahibləri xərclədikləri məbləği ayın sonuncu gününədək karta geri qaytardıqları halda həmin vəsaitə görə faiz ödəmirlər. Bu xüsusiyyət istifadəçilərə gündəlik və planlaşdırılmış xərclərini əlavə faiz yükü olmadan idarə etməyə imkan verir.
Birbank Star kartını Birbank mobil tətbiqi, Birbank.az saytı, həmçinin Kapital Bank/Birbank filialları vasitəsilə sifariş etmək mümkündür.
Kartın sərfəli şərtləri sayəsində istifadəçilər xərclədikləri hər 500 manatadək məbləğ üçün cəmi 10 AZN aylıq istifadə haqqı ödəyirlər.
Kampaniya haqqında ətraflı məlumat: www.b-b.az/psr
Daim ən son rəqəmsal yeniliklər və bank məhsulları təqdim edən Kapital Bank-ın əmtəə nişanı olan Birbank, 3 milyondan çox aktiv istifadəçisi olan mobil tətbiqi, 116 filial, 51 şöbədən və 13 Rəqəmsal Mərkəzdən ibarət Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi ilə müştərilərinin xidmətindədir. Birbankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün birbank.az saytına, 196 Əlaqə Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz.

Birbank is launching a new campaign for its customers. From August 6 to September 10, 2026, customers who order a new Birbank Star credit card will be able to withdraw cash from their credit limit without paying any commission until September 30, 2026.
The campaign offers additional benefits for customers who want to manage their everyday finances more conveniently. Customers who do not have an active Birbank Star card and order a new one during the campaign period will be able to make commission-free cash withdrawals, transfers, and other financial transactions that normally involve a commission under the card's terms and conditions until September 30, 2026.
In addition, Birbank Star cardholders can benefit from a credit limit of up to AZN 30 000, make purchases without commission, earn unlimited bonuses when shopping with partners of the Bir ecosystem, and receive double VAT refunds when making QR code payments.
The Birbank Star card also provides greater flexibility in using credit funds. If cardholders repay the amount they have spent by the last day of the month, no interest is charged on that amount. This allows customers to manage both their everyday and planned expenses without additional interest costs.
Customers can order the Birbank Star card through the Birbank mobile app, on the Birbank.az website, or at Kapital Bank/Birbank branches.
With its affordable pricing, cardholders pay a monthly service fee of only AZN 10 for monthly spending of up to AZN 500.