https://www.innews.az/uploads/news/2026-07/_innews_3cdb936c0448794ea2713a917_o.jpg
Yelo Bank-dan ilk dəfə kredit alanlar üçün nəzərdə tutulan sərfəli kampaniyası iyul ayının sonunadək uzadıldı! Yay planlarını təxirə salmamaq, təcili ehtiyacları qarşılamaq və ya çoxdan arzuladığın alış-verişi etmək üçün bu əla fürsəti qaçırma.
Kampaniya çərçivəsində daha əvvəl Yelo Bank-da aktiv və ya bağlanmış nağd krediti olmayan hər kəsə ilk müraciətin rəsmiləşdirilməsi zamanı mövcud kredit tarifinə əlavə 1% endirim hədiyyə olunacaq. Üstəlik, müştərilər 50 000 AZN-dək məbləği 0% komissiyalı şərtlərlə də əldə edə bilərlər.
Bu sərfəli imkandan yararlanmaq və ilk kreditini dərhal rəsmiləşdirmək üçün keçid et: https://ylb.az/4e1ilrl.
Bank xidmətləri (ehtiyac krediti və s.) ilə bağlı əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://www.innews.az/uploads/news/2026-07/_innews_3cdb936c0448794ea2713a917_o.jpg
The advantageous campaign designed for first-time borrowers at Yelo Bank has been extended until the end of July! Don't miss this great opportunity to keep your summer plans on track, cover urgent expenses, or make that long-awaited purchase.
Under the campaign, anyone who has not previously had an active or closed cash loan at Yelo Bank will receive an additional 1% discount on the current loan rate upon their first application. On top of that, customers can get up to 50,000 manats with 0% commission.
Click the link to take advantage of this special offer and instantly apply for your first loan: https://ylb.az/4e1ilrl.