https://www.innews.az/uploads/news/2026-07/_innews_5668863b417fc8f75172c870a_o.jpg
Gənclərin karyera yolunu daim dəstəkləyən Yelo Bank, ənənəvi “Summer Challenge” proqramına uğurla start verib. Artıq 6-cı dəfədir keçirilən layihəyə bu il də maraq böyük olub. 600-dən çox müraciət arasından ən istedadlı 46 gənc müxtəlif seçim mərhələsindən keçərək Yelo Bank-ın Baş ofisi və filiallarında təcrübə imkanı qazanıb.
Proqramın ilk günündə təcrübəçilər üçün Baş ofisdə xüsusi "xoş gəldin" və tanışlıq tədbiri keçirilib. Bankın İşə qəbul komandası gəncləri korporativ qaydalar, fəaliyyət prinsipləri və komanda mədəniyyəti ilə tanış edib, onlara uğurlar arzulayıb.
İştirakçılar öz maraqlarına uyğun olaraq Bankın fərqli strukturlarında çalışacaqlar: Satış, Proqramlaşdırma, İT, İnsan kapitalının idarəedilməsi, Hüquq, Məhkəmə işləri, Brendin idarəedilməsi, CVM və s. Təcrübə müddətində onlar real layihələrdə iştirak edərək praktiki biliklər qazanacaq və uğurlu karyera üçün vacib bacarıqlar əldə edəcəklər.
Proqramı uğurla bitirən və fəallığı ilə seçilən iştirakçılar Yelo Bank-da iş qazanmaq şansı əldə edəcəklər. Qeyd edək ki, əvvəlki illərin uğurlu məzunları böyük bir hissəsi hazırda Yelo komandasında öz karyeralarını davam etdirirlər.
Yelo Bank gənclərin inkişafına dəstək layihələri ilə hər zaman onların yanında olmağa və ölkənin kadr potensialına parlaq töhfələr verməyə davam edəcək.
Bank xidmətləri (ipoteka kalkulyatoru və s.) ilə bağlı əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2026-07/_innews_5668863b417fc8f75172c870a_o.jpg
Yelo Bank, всегда поддерживающий карьерный путь молодежи, успешно запустил традиционную программу стажировки “Summer Challenge”. Проект проводится уже в шестой раз и этом году вновь вызвал большой интерес — было получено более 600 заявок. Из них отбор прошли 46 самых талантливых молодых людей, которые получили возможность пройти стажировку в Головном офисе и филиалах Yelo Bank.
В первый день программы в Головном офисе прошло специальное приветственное мероприятие. Команда по подбору персонала банка познакомила стажеров с корпоративными правилами, принципами работы и командной культурой, а также пожелала им успехов.
Молодые специалисты будут практиковаться в разных направлениях в соответствии со своими интересами: Продажи, Программирование, IT, Управление человеческими ресурсами, Юриспруденция, Судебные разбирательства, Бренд-менеджмент и CVM и другие направления. Они будут участвовать в реальных проектах, получать практические знания и развивать навыки, необходимые для успешной карьеры.
Участники, успешно завершившие программу и проявившие себя, получат шанс стать частью команды Yelo Bank. Стоит отметить, что большая часть выпускников программы прошлых лет сегодня уже продолжают свою карьеру в Yelo.
Yelo Bank и впредь будет поддерживать молодежь через проекты, направленные на ее развитие, и вносить значимый вклад в развитие кадрового потенциала страны.
Вы уже использовали наш ипотечный калькулятор и теперь готовы перейти к оформлению кредита? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az