https://www.innews.az/uploads/news/2026-05/_innews_cbd9043daf80fd0566eb430c9_o.jpg
Rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri Rəşad Nəbiyev 22 may 2026-cı il tarixində, saat 09:00-da Xızı şəhərində yerləşən Heydər Əliyev Mərkəzində Xızı, Abşeron, Zəngilan, Qubadlı rayonları və Sumqayıt şəhər sakinlərini qəbul edəcək.
Qəbula 21 may 2026-cı il tarixinə qədər Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyinin Çağrı mərkəzi (1655) və elektron poçtu (mincom@mincom.gov.az), 010 250 48 48 və 012 598 58 58 (daxili 222 və 290) nömrəli telefonlar vasitəsilə yazılmaq mümkündür.
Qeyd edək ki, qəbul mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumları rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda may ayı üzrə vətəndaşların qəbulu cədvəlinə əsasən həyata keçiriləcək.

https://innews.az/uploads/news/2026-05/_innews_cbd9043daf80fd0566eb430c9_o.jpg
Министр цифрового развития и транспорта Рашад Набиев примет 22 мая 2026 года в 09:00 в Центре Гейдара Алиева в городе Хызы жителей Хызынского, Абшеронского, Зангиланского, Губадлинского районов и города Сумгайыт.
Для записи на прием до 21 мая 2026 года можно обратиться в колл-центр (1655) Министерства цифрового развития и транспорта, написать на электронную почту (office@mincom.gov.az) и позвонить по телефонным номерам 010 250 48 48 и 012 598 58 58 (внутренний 222 и 290).
Отметим, что прием состоится в соответствии с графиком приема граждан руководителями центральных органов исполнительной власти и других структур управления в городах и районах в мае 2026 года.