https://www.innews.az/uploads/news/2026-05/_innews_abd18dd18cede46f51c733962_o.jpg
8 May - Beynəlxalq Talassemiya Günü münasibətilə Yelo Bank-ın Baş ofisi növbəti dəfə xeyirxahlıq mərkəzinə çevrildi. Bankın "Qan ver, həyat qurtar" çağırışına böyük həvəslə qoşulan əməkdaşlar talassemiya və hemofiliya ilə mübarizə aparan insanlara dəstək olmaq üçün donor kimi iştirak etdilər.
Səhiyyə Nazirliyi Respublika Qan Bankının peşəkar həkim heyətinin nəzarəti ilə keçirilən aksiya zamanı toplanan qan ehtiyatı, həyati vacib müalicə alan şəxslərin sağlamlığına xidmət edəcək.
Yelo Bank bu cür təşəbbüslər vasitəsilə parlaq xəyalları olan insanların gələcəyinə töhfə verməkdən məmnunluq duyur. Bank səhhəti imkan verən hər kəsi donor olmağa və bu nəcib missiyada iştirak etməyə dəvət edir.
Kredit kalkulyator vasitəsilə ilə hesabladığınız kredit ilə bağlı daha ətraflı məlumat lazımdır? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2026-05/_innews_abd18dd18cede46f51c733962_o.jpg
8 мая, по случаю Международного дня талассемии, головной офис Yelo Bank вновь превратился в центр добрых дел. Сотрудники банка, с энтузиазмом откликнувшиеся на призыв «Сдай кровь - спаси жизнь!», приняли участие в акции в качестве доноров, чтобы поддержать людей, борющихся с талассемией и гемофилией.
Кровь, собранный в ходе акции под наблюдением профессионального медицинского персонала Республиканского банка крови Министерства здравоохранения, будет направлен на лечение пациентов, нуждающихся в жизненно важной терапии.
Yelo Bank рад вносить вклад в будущее людей с большими мечтами посредством подобных инициатив. Банк призывает каждого, кому позволяет здоровье, стать донором и присоединиться к этой благородной миссии.
Хотите обсудить результат, который выдал наш кредитный калькулятор? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az