https://www.innews.az/uploads/news/2026-05/_innews_abd18dd18cede46f51c733962_o.jpg
8 May - Beynəlxalq Talassemiya Günü münasibətilə Yelo Bank-ın Baş ofisi növbəti dəfə xeyirxahlıq mərkəzinə çevrildi. Bankın "Qan ver, həyat qurtar" çağırışına böyük həvəslə qoşulan əməkdaşlar talassemiya və hemofiliya ilə mübarizə aparan insanlara dəstək olmaq üçün donor kimi iştirak etdilər.
Səhiyyə Nazirliyi Respublika Qan Bankının peşəkar həkim heyətinin nəzarəti ilə keçirilən aksiya zamanı toplanan qan ehtiyatı, həyati vacib müalicə alan şəxslərin sağlamlığına xidmət edəcək.
Yelo Bank bu cür təşəbbüslər vasitəsilə parlaq xəyalları olan insanların gələcəyinə töhfə verməkdən məmnunluq duyur. Bank səhhəti imkan verən hər kəsi donor olmağa və bu nəcib missiyada iştirak etməyə dəvət edir.
Kredit kalkulyator vasitəsilə ilə hesabladığınız kredit ilə bağlı daha ətraflı məlumat lazımdır? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2026-05/_innews_abd18dd18cede46f51c733962_o.jpg
On May 8, International Thalassemia Day, Yelo Bank’s Headquarters once again transformed into a center for kindness. Employees enthusiastically joined the Bank's "Donate Blood, Save Lives" call, participating as donors to support individuals battling thalassemia and hemophilia.
The blood supply collected during the campaign, conducted under the supervision of a professional medical team from the Ministry of Health’s Republican Blood Bank, will serve the health of patients receiving vital treatments.
Yelo Bank takes great pride in contributing to the future of individuals with bright dreams through such initiatives. The Bank invites everyone whose health permits to become a donor and participate in this noble mission.