Yelo Bank artıq Zaqatalada!
Yelo Bank xidmət şəbəkəsini genişləndirməyə davam edir. Bankın yeni, sayca 23-cü xidmət məntəqəsi Zaqatala şəhərində fəaliyyətə başladı.
Faiq Əmirov küçəsi, 12C ünvanında yerləşən filial Bank-ın özünəməxsus "parlaq bankçılıq" konsepti əsasında qurulub. Müasir və işıqlı interyeri ilə fərqlənən filialda müştərilərin rahatlığı üçün hər bir detal nəzərə alınıb. Burada həm fərdi, həm də biznes müştərilərinə geniş çeşiddə bank xidmətləri, o cümlədən kredit, əmanət, kart əməliyyatları və digər gündəlik maliyyə xidmətləri təklif olunur. Həmçinin, 24/7 xidmət zonasında ATM və terminallar vasitəsilə günün istənilən vaxtı nağdlaşdırma və ödənişlər etmək mümkündür.
Yelo Bank-ın əsas məqsədi maliyyə xidmətlərini hər kəs üçün əlçatan etmək və bölgələrdə real sektorun inkişafına dəstək olmaqdır. Yeni filial Zaqatala və ətraf rayonlardakı kiçik və orta sahibkarlıqla məşğul olan şəxslər üçün maliyyə resurslarına əlçatanlığı asanlaşdıracaq. Strategiyasına uyğun olaraq Bank, regionlarda fəaliyyətini daha da gücləndirməyi planlaşdırır.
Sərfəl şərtlərlə agrokredit əldə etmək istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://www.innews.az/uploads/news/2026-04/_innews_2463c586ab60ca4177c3ef647_o.jpg
Yelo Bank продолжает активно расширять свою региональную сеть. Новый, 23-й по счёту филиал Банка начал работу в городе Загатала.
Отделение, расположенное по адресу: ул. Фаига Амирова, 12С, реализовано в рамках уникальной концепции «яркого банкинга» (parlaq bankçılıq). Современный и светлый интерьер, а также продуманная до мелочей организация пространства создают максимально комфортные условия для клиентов.
В филиале представлен полный спектр банковских услуг для физических и юридических лиц, включая кредитование, депозитные продукты, карточные операции и другие повседневные финансовые решения. Кроме того, круглосуточная зона самообслуживания (24/7), оснащённая банкоматами и терминалами, позволяет клиентам в любое время снимать наличные и совершать платежи.
Основная цель Yelo Bank — обеспечить доступность финансовых услуг для населения и поддержать развитие реального сектора в регионах. Открытие нового филиала расширит возможности представителей малого и среднего бизнеса в Загатале и близлежащих районах по доступу к финансовым ресурсам.
В рамках своей стратегии Yelo Bank намерен и дальше укреплять своё присутствие в регионах страны.
Нужен выгодный агрокредит? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az