https://www.innews.az/uploads/news/2026-04/_innews_5ced2ba151774c01aa90851e8_o.jpg
“Qızıl Seçim” lotereyasının ikinci tirajına sayılı günlər qalıb. Qaliblər sırasında olmaq üçün son mərhələ başlayıb.
1 may tarixinədək Bank Respublika-dan min.500 AZN və daha çox məbləğdə sərfəli şərtlərlə lombard krediti götürün, “Qızıl Seçim” lotereyasının iştirakçısına çevrilin, qiymətli hədiyyələrdən birinin sahibi olmaq şansını əldə edin!
İkinci tiraj çərçivəsində iştirakçılar aşağıdakı hədiyyələri qazana bilərlər:
- 1 nəfər - BYD Destroyer avtomobili
- 12 ədəd - 5 qr-lıq qızıl külçə (999.99 əyarlı)
- 5 nəfər - 10 qr-lıq qızıl külçə (999.99 əyarlı)
- 2 nəfər - 20 qr-lıq qızıl külçə (999.99 əyarlı)
Qeyd edək ki, avtomobil BYD şirkətinin Azərbaycandakı rəsmi dileri “Group Motors” tərəfindən təqdim olunur.
- İkinci tirajın qalibləri 15.05.2026-cı il tarixində, Bakı şəhəri, Xaqani 21 ünvanında yerləşən Bankın baş ofisində müstəqil komissiyanın iştirakı ilə təsadüfi seçim proqramı vasitəsilə müəyyən olunacaq

https://innews.az/uploads/news/2026-04/_innews_5ced2ba151774c01aa90851e8_o.jpg
До второго тиража лотереи «Золотой выбор» остаются считанные дни. Начался финальный этап для тех, кто хочет оказаться в числе победителей.
До 1 мая оформите ломбардный кредит в Банк Республика на сумму от 500 манатов и выше на выгодных условиях, станьте участником лотереи «Золотой выбор» и получите шанс выиграть один из ценных призов.
В рамках второго тиража будут разыграны следующие призы:
- 1 победитель - автомобиль BYD Destroyer
- 12 победителей - золотые слитки весом 5 г (999,99 пробы)
- 5 победителей - золотые слитки весом 10 г (999,99 пробы)
- 2 победителя - золотые слитки весом 20 г (999,99 пробы).
Отметим, что автомобил предоставлен компанией “Group Motors” – официальным дилером BYD в Азербайджане.
- Победители второго тиража будут определены 15.05.2026 в головном офисе Банка по адресу: г. Баку, ул. Хагани, 21, посредством специальной компьютерной программы случайного выбора и в присутствии членов тиражной комиссии.