AccessBank qeyri-iş günlərində müştərilərinin xidmətində olacaq
AccessBank qeyri-iş günlərində müştərilərinin xidmətində olacaq AccessBank qeyri-iş günlərində müştərilərinin xidmətində olacaq
Müştərilərinə keyfiyyətli və operativ maliyyə həlləri təqdim edən AccessBank qeyri-iş günlərində də fəaliyyət göstərəcək. Bankın bütün filialları 26 və 27 mart tarixlərində saat 09:00-dan 17:00-dək açıq olacaq.
Qeyd olunan tarixlərdə müştərilər AccessBank filiallarına müraciət edərək bank məhsul və xidmətlərindən rahat şəkildə yararlana biləcəklər.
Müştəri rahatlığını və xidmət əlçatanlığını daim diqqət mərkəzində saxlayan AccessBank bu günlərdə də filial şəbəkəsi vasitəsilə xidmətini davam etdirəcək.
AccessBank olaraq hər zaman müştərilərimizin yanında olmağa, onlara çevik və etibarlı xidmət göstərməyə xüsusi önəm veririk.
AccessBank Azərbaycanın mikromaliyyələşdirmə bazarında lider olaraq, 2002-ci ildən kiçik və orta bizneslərə xidmət göstərir. Bankın səhmdarları sırasında Asiya İnkişaf Bankı, Avropa İnvestisiya Bankı, Beynəlxalq Maliyyə Korporasiyası kimi beynəlxalq təşkilat və qurumlar yer alır. Bankın 14-ü Bakıda, 25-ü bölgələrdə olmaqla, 39 filialı fəaliyyət göstərir və MKOB-lar üçün əlçatan maliyyələşdirmə imkanlarını təqdim etməyə davam edir. Filiallar haqqında əlavə məlumat linkdə təqdim edilir: http://bit.ly/accessbank-filiallar .

https://innews.az/uploads/news/2026-03/_innews_51ebe100ee3417812093ae926_o.jpg
AccessBank, предоставляющий своим клиентам качественные и оперативные финансовые решения, продолжит работу и в нерабочие дни. Все филиалы банка будут открыты 26 и 27 марта с 09:00 до 17:00.
Уделяя особое внимание удобству клиентов и доступности услуг, AccessBank продолжит обслуживание через свою филиальную сеть и в эти дни.
AccessBank придает большое значение тому, чтобы быть рядом со своими клиентами, обеспечивая им гибкое, надежное и качественное банковское обслуживание.
AccessBank, являясь лидером в сфере микрофинансирования в Азербайджане, предоставляет свои услуги малым и средним предприятиям с 2002 года. Среди акционеров Банка - Азиатский Банк Развития, Европейский Инвестиционный Банк, Международная Финансовая Корпорация и другие международные финансовые организации и инвестиционные фонды. В настоящее время банк располагает 39-ю филиалами, 14 из которых находятся в Баку, а 25 – в регионах, и продолжает предоставлять доступные финансовые решения для микро-, малого и среднего бизнеса. Дополнительная информация о филиалах доступна по ссылке: Accessbank.филиал