https://www.innews.az/uploads/news/2022-10/_innews_908355e6de29b1fc46d93ccfd_o.jpg
Mobil operator “Nar” 27 sentyabr tarixində BMT-Azərbaycan tərəfdaşlığının 30-cu ildönümünə həsr olunmuş BMT Günü tədbirində iştirak edib. Açılış nitqi ilə çıxış edən BMT-nin rezident əlaqələndiricisi Vladanka Andreeva və Azərbaycanın xarici işlər nazirinin müavini Elnur Məmmədov dayanıqlı inkişaf məqsədlərinə nail olmaq istiqamətində BMT-Azərbaycan tərəfdaşlığının əhəmiyyətini qeyd ediblər.
200-dən çox dövlət rəsmisi, parlament üzvü, diplomatik korpus təmsilçisi, eləcə də vətəndaş cəmiyyəti və media nümayəndəsinin qatıldığı tədbirin dəvətliləri sırasında mobil operator “Nar”ın Baş icraçı direktoru Qunnar Panke də yer alıb. Xatırladaq ki, “Nar” 2022-ci ilin may ayından etibarən dünyanın sosial məsuliyyətli bizneslərini bir araya toplayan BMT Qlobal Sazişinin bir parçasıdır. Bu saziş şirkətlərə qlobal davamlılıq təşəbbüslərini daha sistemli şəkildə həyata keçirməyə və davamlı hesabatlarla şəffaflığa nail olmağa imkan verir. “Nar” ölkə üçün mühüm sosial əhəmiyyətə malik layihələri ilə hər zaman cəmiyyət qarşısında öhdəliyini sadiqliyini ifadə edir.
“Nar”ın sosial layihələri ilə bağlı daha ətraflı məlumatı buradan ala bilərsiniz.
“Nar” hal-hazırda 2,2 milyon abunəçiyə yüksək keyfiyyətli rabitə xidmətləri göstərməkdədir. Mobil operator müştəriyönümlülük strategiyasına sadiq qalaraq sərfəli qiymət qarşılığında üstün xidmət təqdim edir.

https://innews.az/uploads/news/2022-10/_innews_908355e6de29b1fc46d93ccfd_o.jpg
27 сентября, мобильный оператор «Nar», принял участие в мероприятии «День ООН», посвященному 30-летию партнерства ООН и Азербайджана. Выступая со вступительной речью, координатор-резидент ООН Владанка Андреева и заместитель министра иностранных дел Азербайджана Эльнур Мамедов отметили важность партнерства между ООН и Азербайджаном для достижения целей устойчивого развития.
Гуннар Панке, генеральный директор мобильного оператора «Nar», был среди гостей мероприятия, в котором приняли участие более 200 государственных деятелей, депутатов парламента, представителей дипломатического корпуса, а также представителей гражданского общества и СМИ. Следует отметить, что с мая 2022 года «Nar» является частью Глобального соглашения ООН, объединяющего социально ответственный бизнес мира. Это соглашение позволяет компаниям более систематически реализовывать свои глобальные инициативы в области устойчивого развития и добиваться прозрачности благодаря устойчивой отчетности. Мобильный оператор «Nar» всегда выражает приверженность обществу своими проектами, имеющими важное социальное значение для страны.